{

JAY Balance CryoPoduszka

Technologia poduszek dla wózków zaprojektowana, aby zapewnić Ci chłód.

Przedstawiamy rewolucyjną technologię zaprojektowaną, aby zapewnić Ci chłód.

Technologia Cryo Fluid jest opcją żelu dostępną dla poduszki do wózka JAY Balance, która doskonale zmniejsza ryzyko odleżyn. Opatentowany Cryo Fluid zapewnia więcej możliwości ochrony skóry. Aktywnie chłodzi powierzchnię skóry podczas siedzenia do 8 godzin (dane z wewnętrznych testów w temperaturze 25°C), jednocześnie równomiernie rozkładając nacisk, zmniejszając ścinanie i zmniejszając ryzyko zawilgocenia.

*Dane z testów wewnętrznych w temperaturze 25°C. Wyniki mogą się różnić. .
Umów sie na pokaz
JAY Balance with Cryo® Fluid Technology
 Zapewnia jedną z najwyższych na rynku ochronę skóry

Zapewnia jedną z najwyższych na rynku ochronę skóry

Nasz film wyjaśnia, w jaki sposób technologia Cryo Fluid eliminuje jednocześnie 4 zagrożenia związane z odleżynami:

1. Temperatura: Cryo Fluid lowers the seated skin temperature into the therapeutic temperature range for up to 8 hours.

2. Wilgoć: Niższa temperatura skóry zmniejsza prawdopodobieństwo pocenia się na powierzchni siedzenia..

3. Ciśnienie: Cryo Fluid równomiernie rozprowadza ciśnienie na powierzchni siedzenia.

4. Ścinanie: Rozciągliwy w 4 kierunkach pokrowiec z Lycra® zmniejsza siły ścinające między poszewką poduszki a wkładką Cryo Fluid.

Jak dział Cryo® Fluid

Jak dział Cryo® Fluid

Active Cooling icon

Ciepło opuszcza powierzchnię skóry, chłodząc ją

Cryo Fluid zawiera miliony mikrokuleczek wypełnionych woskiem parafinowym, który topi się w określonej temperaturze. Ponieważ temperatura skóry jest wyższa niż temperatura otoczenia płynu Cryo, ciepło ze skóry jest aktywnie przekazywane do płynu. Powoduje to obniżenie temperatury skóry w pozycji siedzącej do zakresu terapeutycznego..

Therapeutic effect: 8 hours icon

Długotrwały efekt

Oprócz milionów mikrokuleczek Cryo Fluid wykorzystuje również grafit ze względu na jego wysoką zdolność do skutecznego rozpraszania ciepła w płynie. Ta dyspersja cieplna nadal pobiera ciepło ze skóry, aż wszystkie mikrokulki się stopią, co daje terapeutyczny efekt chłodzenia, który może trwać do ośmiu godzin*. Mikrokulki Cryo Fluid w naturalny sposób ponownie połączą się, gdy płyn powróci do temperatury otoczenia.

* Dane z testów wewnętrznych w temperaturze 25°C. Wyniki mogą się różnić.

Zaprojektowany, aby chłodzić skórę

Zaprojektowany, aby chłodzić skórę

W przypadku tradycyjnych poduszek dostępnych obecnie na rynku temperatura powierzchni skóry podczas siedzenia może wzrosnąć do 37°C, co prowadzi do zwiększonego ryzyka uszkodzenia skóry. Obniżenie temperatury skóry nawet o 1°C może znacznie zmniejszyć ryzyko jej uszkodzenia.

Cryo Fluid został opracowany w celu łagodnego chłodzenia skóry w terapeutycznym zakresie temperatur od 28°C do 35°C, skutecznie zmniejszając ryzyko jej uszkodzenia. Chłodniejsza temperatura powierzchni skóry ma tę dodatkową zaletę, że zmniejsza prawdopodobieństwo wilgoci związanej z miejscowym poceniem się.

Miękka wyprofilowana podstawa z pianki

Miękka wyprofilowana podstawa z pianki

JAY Balance z Cryo Fluid ma wyprofilowaną podstawę zbudowaną z pianki o zamkniętych komórkach. Jego przejście udowe i tylna ściana pomagają zapobiegać migracji płynu, jednocześnie delikatnie podtrzymując krętarz i tylną część miednicy.

Inne opcje: wkładka żelowa i powietrzna

Inne opcje: wkładka żelowa i powietrzna

Oprócz technologii Cryo Fluid poduszka JAY Balance jest również dostępna z wkładem żelowym lub powietrznym.

Umów się na pokaz JAY Balance Cryo już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Całkowita szerokość:40 cm - 60 cm
Całkowita wysokość:8.5 cm
Głębokość:38 cm - 60 cm
Waga
Całkowita waga:3 kg (40 x 46 cm z Cryo Fluid)
Maksymalna waga użytkownika:150 kg (szerokość 40 cm – 50 cm); 225 kg (szerokość 56 cm – 60 cm)
Opcje produktu
Rodzaj pokrowca:Przeciw inkontynencji, Microclimatic i Stretch
typ poduszki:Cryo Fluid

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.