JAY ClimaZonePoduszka

ClimaZone to poduszka zaprojektowana tak, aby ułatwić cyrkulację powietrza i zmniejszyć gromadzenie się potu i wilgoci. Jej rewolucyjna konstrukcja wykorzystuje włókna zawieszone w powietrzu, które nie tylko zmniejszają nacisk, ale także stymulują przepływ powietrza. Zintegrowana tkanina CoolOver pomaga regulować temperaturę skóry, dzięki czemu ClimaZone jest idealnym wyborem do zarządzania ciepłem i wilgocią na powierzchni siedzenia.

Jest również dostępny w rozmiarach bariatrycznych i dostosowany do różnych obciążeń.

Idealny do łagodnej do umiarkowanej ochrony skóry i wsparcia postawy. Wersja wyprofilowana dostępna jest dla osób o wysokich potrzebach w zakresie wsparcia postawy.

Kontakt
Super lekka poduszka do wózka JAY ClimaZone
Integracja zarządzania ciśnieniem i regulacji mikroklimatu

Integracja zarządzania ciśnieniem i regulacji mikroklimatu

Lekka poduszka ClimaZone została zaprojektowana tak, aby rozkładać ciężar z dala od wrażliwych obszarów. Struktura włókien wspomaga przepływ powietrza, zapobiegając gromadzeniu się ciepła i wilgoci, zwiększając komfort i zmniejszając nacisk na wrażliwe obszary. Zawinięta przednia krawędź również zapewnia dodatkowy komfort. Prawidłowe ułożenie zapewniają znaczniki orientacyjne na poduszce i jej pokrowcu.

Dostępne są dwa różne kontury, aby spełnić różne potrzeby związane z postawą ciała

Dostępne są dwa różne kontury, aby spełnić różne potrzeby związane z postawą ciała

Opcja płaskiego konturu pomaga dostosować się do użytkowników o łagodnych lub umiarkowanych potrzebach w zakresie wsparcia postawy. Potrzebujesz wyższego poziomu wsparcia postawy? Dostępna jest również wersja wyprofilowana.

Do wyboru pokrowiec CoolOver lub Microclimatic

Do wyboru pokrowiec CoolOver lub Microclimatic

ClimaZone można zamówić z pokrowcem Microclimatic lub CoolOver.

Pokrowiec CoolOver: Wiadomo, że ciepło i wilgoć w znacznym stopniu przyczyniają się do uszkodzenia skóry. Pokrowiec CoolOver został zaprojektowany, aby pomóc skutecznie regulować temperaturę skóry. Gdy temperatura skóry jest wyższa niż pożądany poziom, pokrowiec CoolOver pomaga odprowadzić nadmiar ciepła ze skóry, a jednocześnie ułatwia zatrzymywanie ciepła, gdy temperatura skóry jest niższa, mając na celu utrzymanie optymalnej temperatury skóry.

Pokrowiec mikroklimatyczne: Spacer to dwukierunkowa elastyczna tkanina, która wspomaga krążenie i odciąga część izolacji od skóry, którą mogą tworzyć inne pokrowce.

Pokrowiec Interliner jako standard

Pokrowiec Interliner jako standard

Poduszka jest również wyposażona w pokrowiec Interliner, który zapewnia dodatkową ochronę postawy. Sprytna wyściółka nadal jest elastyczna i oddychająca, a także odporna na zachlapanie. Można ją wycierać do czysta, co zapewnia bezproblemową pielęgnację.

Wymiary
Całkowita szerokość:300mm - 660mm
Całkowita wysokość:50mm - 80mm
Głębokość:300mm - 600mm
Waga
Maksymalna waga użytkownika:254kg
Opcje produktu
Rodzaj pokrowca:Pokrowiec CoolOver i Microclimatic

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie