JAY GelZonePoduszka

Ta przyjazna dla użytkownika poduszka żelowa z górną dwuwarstwową podstawą z pianki i wyprofilowanym otworem zapewnia nie tylko ochronę wrażliwych obszarów, ale także większy komfort dzięki dodatkowej górnej warstwie pianki. Poduszka zawiera wolno poruszający się woreczek żelowy, który jest bezpiecznie zamknięty, aby zapobiec migracji.

Idealna do umiarkowanej ochrony skóry i łagodnego wsparcia postawy, GelZone oferuje również wyprofilowaną wersję dostosowaną do umiarkowanych potrzeb wsparcia postawy.

  Kontakt
Poduszka do wózka JAY GelZone z wkładem żelowym
Zmniejszenie nacisku i rozłożenie ciężaru na dużej powierzchni

Zmniejszenie nacisku i rozłożenie ciężaru na dużej powierzchni

GelZone to połączenie żelu i pianki, które chroni wrażliwe obszary. Z dodatkową górną warstwą pianki dla większego komfortu, GelZone zawiera niemigrujący woreczek żelowy umieszczony tuż pod powierzchnią, zapewniający maksymalne rozłożenie ciężaru i zmniejszenie nacisku poprzez utrzymywanie żelu blisko skóry.

Konstrukcja poduszki maksymalizuje rozkład ciężaru i zmniejsza nacisk dzięki starannemu kształtowaniu. Dodatkowo, jej zawinięta przednia krawędź zwiększa również komfort. Aby zapewnić prawidłowe umieszczenie, znaczniki orientacyjne znajdują się zarówno na poduszce, jak i na jej pokrowcu.

Dostępne są dwa różne kontury, aby spełnić różne potrzeby związane z postawą ciała

Dostępne są dwa różne kontury, aby spełnić różne potrzeby związane z postawą ciała

GetlZone oferuje płaski kontur dla umiarkowanej ochrony skóry i łagodnego wsparcia postawy. Alternatywnie dostępna jest również wersja wyprofilowana, która spełnia łagodne i umiarkowane wymagania w zakresie wsparcia postawy.

Pokrowiec Microclimatic

Pokrowiec Microclimatic

Tkanina dystansowa to rozciągliwy w 2 kierunkach materiał zaprojektowany w celu poprawy krążenia i zmniejszenia izolacji od skóry, co może wystąpić w przypadku innych pokrowców.

Interliner

Interliner

Poduszka jest również wyposażona w pokrowiec Interliner, który zapewnia dodatkową ochronę podstawy. Sprytna wyściółka nadal jest elastyczna i oddychająca, a także odporna na zachlapanie. Można ją wycierać do czysta, co zapewnia bezproblemową pielęgnację.

Wymiary
Całkowita szerokość:300mm - 600mm
Całkowita wysokość:50mm i 80mm
Głębokość:340mm - 600mm
Waga
Opcje produktu
Rodzaj pokrowca:Pokrowiec Microclimatic

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie

Dokumenty