SYSTEMY SIEDZISK / JAY / Poduszki siedzisk JAY / JAY LowZone Switch

JAY LowZone SwitchPoduszka

Przedstawiamy naszą przyjazną dla użytkownika podstawową poduszkę z pianki z pamięcią kształtu o oryginalnej konstrukcji warstwowej, umożliwiającej używanie poduszki w dowolnej orientacji. Zaprojektowana w celu zminimalizowania niewłaściwego użytkowania, ta poduszka oferuje wrażliwą na temperaturę piankę z pamięcią kształtu, która zapewnia optymalne wsparcie przez cały dzień.

Niezwykle łatwa w użyciu i idealna do minimalnej lub łagodnej ochrony skóry i wsparcia postawy.

Kontakt
Poduszka JAY LowZone Switch z pianki z pamięcią kształtu
Oryginalna poduszka z pianki z pamięcią kształtu

Oryginalna poduszka z pianki z pamięcią kształtu

Poduszka LowZone Switch posiada wrażliwą na temperaturę piankę z pamięcią zarówno na górze, jak i na dole, otaczającą rdzeń, aby zapewnić doskonałą redukcję nacisku na poduszkę i wsparcie przez cały dzień. Jej środkowa warstwa, złożona z pianki o wysokiej gęstości, zapewnia stabilność. Znaczniki orientacyjne zarówno na poduszce, jak i na jej pokrowcu zapewniają prawidłowe umieszczenie.

Wybierz pokrowiec: Microclimatic lub zmywalny

Wybierz pokrowiec: Microclimatic lub zmywalny

LowZone Switch można zamówić z pokrowcem Microclimatic lub zmywalnym.

Pokrowiec Microclimatic: Spacer to 2-kierunkowa elastyczna tkanina, która wspomaga krążenie i odciąga część izolacji od skóry, którą mogą tworzyć inne osłony. Dostępny tylko jako część zamienna.

Pokrowiec zmywalny: Dodatkowy wodoodporny 4-kierunkowy elastyczny czarny pokrowiec PU, który rozciąga się na tyle, aby użytkownik mógł skutecznie zanurzyć się w poduszce. Pokrowiec jest łatwy w pielęgnacji, ponieważ można go wyczyścić i wyprać w temperaturze 60 stopni.

Pokrowiec Interliner jako standard

Pokrowiec Interliner jako standard

Poduszka jest również wyposażona w pokrowiec Interliner, który zapewnia dodatkową ochronę postawy. Sprytna wyściółka nadal jest elastyczna i oddychająca, a także odporna na zachlapanie. Można ją wycierać do czysta, co zapewnia bezproblemową pielęgnację.

Wymiary
Całkowita szerokość:300mm - 600mm
Całkowita wysokość:50mm
Głębokość:300mm - 600mm
Waga
Maksymalna waga użytkownika:114kg
Opcje produktu
Rodzaj pokrowca:Pokrowiec zmywalny i mikroklimatyczny (dostępny tylko jako część zamienna)

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.