Leckey Early Activity SystemFotelik multipozycyjny

Modułowa mata wspomagająca wczesną interwencję w postawie ciała

Early Activity System (System Wczesnej Aktywności) LECKEY Squiggles to modułowa mata do wczesnej interwencji, składająca się z wielu miękkich, jasnych rolek, klinów, pasów i podpórek. Jest przeznaczony do stosowania w połączeniu z opracowanym przez LECKEY Programem Rozwoju Aktywności, aby wzmocnić rozwój niemowląt i małych dzieci.

Poproś o broszurę
LECKEY Squiggles Early Activity System
Pozycjonowanie w czasie zabawy

Pozycjonowanie w czasie zabawy

Czas zabawy jest integralną częścią rozwoju wczesnego dzieciństwa. LECKEY Squiggles Early Activity System daje dzieciom możliwość zabawy, podczas gdy ich indywidualne potrzeby w zakresie postawy ciała są zaspokajane dzięki innowacyjnemu systemowi wsparcia LECKEYs.

LECKEY Squiggles Early Activity System skupia się na pięciu pozycjach wspierających rozwój mięśni i kości: leżącej, leżącej na boku, leżącej na wznak i klęczącej w czterech punktach, zaprojektowanych w celu zwiększenia zdolności niemowląt do zabawy, rozwoju i nauki.

Opcjonalne zagłówki i dodatkowe peloty boczne pozwalają w pełni zindywidualizować ten system wczesnego wspomagania postawy dziecka, zapewniając integralne wsparcie w dalszym rozwoju dziecka.

EAS

EAS

Program rozwoju aktywności pokazuje terapeutom, rodzicom i opiekunom proste, zabawne zajęcia z Leckey Early Activity System.

Łatwy w użyciu dla dzieci w podróży!

Łatwy w użyciu dla dzieci w podróży!

LECKEY Squiggles Early Activity System, który został zaprojektowany z myślą o łatwym transporcie i może być łatwo zapakowany do specjalnie zaprojektowanej torby.

Ta mata wczesnego wspomagania postawy jest łatwa do utrzymania w czystości i konserwacji, z pokrowcami nadającymi się do prania w pralce i suszenia w suszarce bębnowej, pozwalając rodzicom i opiekunom na utrzymanie bezpiecznego, czystego i wesołego środowiska do zabawy dziecka.

Zaprojektowane, aby wspomagać rozwój i zapewniać wsparcie niemowlętom

Zaprojektowane, aby wspomagać rozwój i zapewniać wsparcie niemowlętom

The LECKEY Squiggles Early Activity System wspiera niemowlęta i małe dzieci od pierwszych miesięcy życia, promując rozwój mięśni i koordynację we wczesnym okresie życia: leżąc na plecach, boku i brzuchu, siedząc, a później na czworakach.

Dzięki systemowi Squiggles Early Activity System dziecko jest zawsze bezpiecznie ułożone w pozycji zapewniającej pierwsze kroki pediatrycznego wsparcia postawy - zapewniając dziecku aktywną, wesołą zabawę.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Całkowita wysokość:1,00 m
Waga
Maksymalna waga użytkownika:17 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.