Leckey PALFotelik multipozycyjny

Idealna równowaga pomiędzy wsparciem postawy ciała a praktycznością w sali lekcyjnej.

Fotel LECKEY PAL to idealna równowaga pomiędzy wsparciem postawy ciała a praktycznością podczas zajęć w klasie. Specjalnie zaprojektowany przez zespół utalentowanych terapeutów i inżynierów LECKEY PAL Seat jest prostym, solidnym i atrakcyjnym fotelikiem szkolnym dla dzieci 1-8 lat, z łagodnymi do umiarkowanych potrzebami w zakresie postawy ciała.

LECKEY PAL został zaprojektowany tak, aby zapewnić lepszą stabilność, co pomaga zmniejszyć zmęczenie, poprawia koncentrację i usprawnia drobne czynności motoryczne.

Poproś o broszurę
LECKEY PAL Seating System - fotelik szkolny
Jasny i zabawny projekt

Jasny i zabawny projekt

Dostępne w 4 różnych rozmiarach i 4 zabawnych kolorach siedzisko LECKEY PAL zostało zaprojektowane z elegancką, trwałą drewnianą ramą, która jest atrakcyjnym wyborem do siedzenia w klasie.

Wszechstronne opcje podstawowe

Wszechstronne opcje podstawowe

Pediatryczne siedzisko LECKEY PAL ma szereg opcji podstawy i podnóżka, w tym kółka, płozy i stabilizatory, w zależności od konkretnych potrzeb dziecka.

Dla małych dzieci opcjonalna wysoka rama siedziska zmienia LECKEY PAL rozmiar 1 w krzesełko idealne do karmienia i włączania podczas rodzinnych posiłków.

Regulacje łatwiejsze niż a..b.c

Regulacje łatwiejsze niż a..b.c

Ten pediatryczny system siedzisk jest idealnym rozwiązaniem do zajęć w klasie, zapewniającym efektywne i wygodne siedzenie, które nadal spełnia potrzeby wsparcia postawy dzieci z łagodnymi potrzebami.

Regulowane pod kątem oparcie, podłokietniki i stoliki LECKEY PAL zapewniają dodatkowe wsparcie potrzebne do zmniejszenia zmęczenia tułowia.

Łatwe pozycjonowanie

Łatwe pozycjonowanie

Wyposażony w dwupunktowy pas biodrowy zapewnia podstawę skutecznego pozycjonowania dzięki stabilnej i regulowanej podstawie miednicy zaprojektowanej z myślą o łągodnych potrzebach.

Dodatkowe elementy pozycjonujące, wsporniki i podnóżki można łatwo dodać, aby zapewnić prawidłową postawę dla komfortowego środowiska do nauki.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Waga
Maksymalna waga użytkownika:30 - 50 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie

Dokumenty