Leckey Squiggles SeatFotelik multipozycyjny

Doskonałe połączenie prawidłowej postawy siedzenia i codziennego komfortu dla rosnącego dziecka.

LECKEY Squiggles został zaprojektowany tak, aby spełnić wszystkie wymagania dotyczące postawy i komfortu małych dzieci ze specjalnymi potrzebami, zachowując przy tym zabawny, kolorowy design.

Ten dziecięcy fotelik zapewnia niezrównane pozycjonowanie miednicy, tułowia, głowy i nóg, jednocześnie dając dziecku największą możliwą swobodę ruchów.

Umów sie na pokaz
LECKEY Squiggles Seating System
Podstawa Hi-Low

Podstawa Hi-Low

System siedzisk LECKEY Squiggles może być używany we wszystkich typach scenariuszy dzięki wszechstronnej podstawie hi-low. Podstawa Hi-Low umożliwia łatwą zmianę wysokości siedziska za pomocą pedału, dzięki czemu dziecko jest zawsze gotowe do kontaktu wzrokowego podczas pracy, odpoczynku i zabawy.

Kiedy potrzebny jest relaks lub zmiana kontroli nacisku, funkcja pochylania w przestrzeni oferuje łatwy sposób na osiągnięcie tego bez zakłócania ogólnej postawy.

Rośnie ze mną...

Rośnie ze mną...

Możliwy dzięki dużej różnorodności możliwości regulacji, system siedzisk Squiggles może rosnąć wraz z dzieckiem: wysokość oparcia można płynnie regulować w zakresie do 6 cm, a opcjonalna prowadnica ramion pozwala na dalszy wzrost o 10 cm. Powierzchnia siedziska zwiększa się nawet o 10 cm na szerokość i głębokość.

 Opcje i akcesoria

Opcje i akcesoria

System siedzisk LECKEY Squiggles oferuje szeroką gamę opcji i akcesoriów, aby jeszcze bardziej zakwalifikować ten pediatryczny fotelik multipozycyjny jako najlepsze rozwiązanie posturalne.

Od pelot bocznych, uprzęży i ​​szeregu specjalistycznych zagłówków po różne rodzaje stolików i opcji podstaw, ten wysoce regulowany sprzęt do pozycjonowania pozwala naprawdę zindywidualizować system siedzisk Squiggles, aby pasował do każdego dziecka.

Wsparcie posturalne

Wsparcie posturalne

Stabilizacja miednicy to podstawa komfortu i optymalnego podparcia postawy w każdym foteliku terapeutycznym. System siedziska LECKEY Squiggles obejmuje czteropunktową uprząż zaprojektowaną w celu zwiększenia komfortu i stabilności miednicy, jednocześnie umożliwiając jednostkom swobodne i niezależne poruszanie ramionami w celu interakcji podczas takich czynności, jak zabawa, jedzenie i kontakty towarzyskie.

Oprócz czteropunktowej uprzęży biodrowej, elastyczna poduszka krzyżowa LECKEY Squiggles Seating System może być ukształtowana tak, aby wspierać kość krzyżową, dodatkowo zwiększając stabilność miednicy.

Umów się na pokaz Leckey Squiggles Seat już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Waga
Maksymalna waga użytkownika:22 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.