Leckey Advanced Bath Chair

Wsparcie w kąpieli, gdy robi się ślisko

Dostępny w szerokiej gamie kolorów i czterech różnych rozmiarach, fotelik do kąpieli LECKEY Advanced Bath Chair sprawia, że kąpiel jest bezpieczna i przyjemna, a jednocześnie spełnia indywidualne potrzeby w zakresie postawy ciała.

Prosta i łatwa w obsłudze regulacja sprawia, że ten pozycyjny fotelik kąpielowy można w kilka sekund ustawić w różnych pozycjach, w zależności od wymagań użytkownika dotyczących jego postawy.

Poproś o broszurę
LECKEY Advanced Bath Chair

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Waga
Maksymalna waga użytkownika:72 kg (wszystkie rozmiary)

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie