Leckey Sleepform

Śpij ze spokojem dzięki Sleepform by LECKEY

System LECKEY Sleepform jest zintegrowanym systemem wspomagającym zasypianie, zaprojektowanym jako uzupełnienie platform do terapii w ciągu dnia, jako 24-godzinny system wspomagający postawę dziecka, oferujący idealne wsparcie w nocy.

System Sleepform, zaprojektowany do stosowania w łóżku lub łóżeczku dziecięcym, pozwala na indywidualne dopasowanie powierzchni podparcia - niezależnie od tego, czy dziecko leży na plecach, na brzuchu czy na boku.

Poproś o broszurę
LECKEY Sleepform Sleep Support System

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Waga

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie