SYSTEMY SIEDZISK / LECKEY / Pionizatory / Leckey Horizon Stander

Leckey Horizon StanderStander

Stań dzięki wielopozycyjnemu pionizatorowi Horizon

Rewolucyjny pionizator 3 w 1, LECKEY Horizon został zaprojektowany dla użytkowników od dzieci do dorosłych z kompleksowymi potrzebami postawy.

Ten elektrycznie sterowany pionizator zapewnia doskonałe wsparcie posturalne i stabilność miednicy w pozycji leżącej lub stojącej.

Dostępne z wysoce adaptacyjnymi funkcjami, takimi jak podparcie klatki piersiowej, bioder, kolan i stóp, aby zapewnić łatwą regulację i optymalną pozycję stojącą dla klienta.

Poproś o broszurę
LECKEY Horizon Multi-Position Stander
 Pionizator 3 w 1

Pionizator 3 w 1

Pionizator LECKEY Horizon to trzy urządzenia wbudowane w jedno. Możliwość używania pionizatora w pozycji pionowej (pronacja i spuinacja) sprawia, że ​​ten wielopozycyjny pionizator jest wszechstronną platformą w terapii pionizacji.

Regulacja kąta w zakresie od 0° do 90° jest łatwa dzięki zastosowaniu ładowalnego pilota zdalnego sterowania.

 Korzyści wynikające z pionizacji

Korzyści wynikające z pionizacji

Wszechstronna i łatwa w użyciu regulacja kąta LECKEY Horizon pozwala klientom osiągnąć pozycję stojącą, która ma wiele zalet dla ogólnego stanu zdrowia i codziennego życia:

  • Ulepszona redukcja ciśnienia
  • Zwiększony zasięg funkcjonalny
  • Poprawiony zakres ruchu
  • Wspieranie ważnych narządów i poprawa krążenia
  • Promocja zdrowych kości
  • Zmniejszone nieprawidłowe napięcie mięśniowe
  • Poprawione zdolności motoryczne
Dostosowane wsparcie

Dostosowane wsparcie

Pionizator LECKEY Horizon można łatwo dostosować do potrzeb i celów terapeutycznych każdego użytkownika. Dobrze zaprojektowany pas biodrowy działa w pozycji pionowej (pronacja i supinacja) zapewniając wyjątkowe wsparcie miednicy.

Ten wielopozycyjny pionizator oferuje opcje podparcia, które obejmują regulowane podparcie klatki piersiowej, elastyczne boki i niezależne podnóżki, wszystkie zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalny komfort i wsparcie w pozycjonowaniu.

Niezależność i funkcjonalność

Niezależność i funkcjonalność

Pionizator LECKEY Horizon doskonale sprawdza się w klasie i w domu, umożliwiając kontakt wzrokowy i swobodę ruchów rąk oraz rozwój umiejętności motorycznych. Ta podstawka terapeutyczna promuje niezależność dzięki wielu opcjonalnym dodatkom, w tym stolikom do ćwiczeń, poręczom i słupkom zachęcającym do interaktywnych zajęć z rodziną i rówieśnikami.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Waga
Maksymalna waga użytkownika:50kg / 80 kg / 100 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.