SYSTEMY SIEDZISK / LECKEY / Pionizatory / Leckey Mygo Stander

Leckey Mygo StanderStander

Wyróżnij się z tłumu dzięki temu modułowemu i regulowanemu pionizatorowi

Pionizator LECKEY Mygo to wszechstronne rozwiązanie do terapii w pozycji stojącej, które rośnie wraz z dzieckiem. Daje możliwość ustawienia ciała w pozycji pionowej i leżącej. 

Zaprojektowany w celu wzmocnienia rozwoju zarówno struktury kostnej, jak i mięśniowej dzieci o umiarkowanych i złożonych potrzebach w zakresie pozycjonowania, ten regulowany pod kątem pionizator można skonfigurować i dostosować do indywidualnych potrzeb w zakresie pozycjonowania oraz do zmieniających się celów terapii w miarę wzrostu dziecka i jego potrzeb.

Umów sie na pokaz
Pionizator LECKEY Mygo
Regulowany i wszechstronny

Regulowany i wszechstronny

W pionizatorze LECKEY Mygo nie tylko może zmieniać kąty z pozycji leżącej, stojącej (pronacja i supinacja)  dzięki łatwemu w użyciu systemowi korbowemu, ten pionizator pediatryczny oferuje również do 20 stopni regulacji kąta podparcia kolan i stóp, aby dostosować się do przykurczów.

 System wsparcia posturalnego

System wsparcia posturalnego

Dzięki modułowej konstrukcji pionizator LECKEY Mygo można łatwo dostosować do potrzeb rosnącego dziecka w zakresie postawy i komfortu. Szeroka gama podpór pozycyjnych, takich jak pasy, peloty i zagłówki, zapewnia osiągnięcie najlepszej możliwej postawy.

Korzyści wynikające z pionizacji

Korzyści wynikające z pionizacji

Pionizator LECKEY Mygo Stander został zaprojektowany, aby zapewnić korzyści płynące z terapii pionizacji dzieciom z umiarkowanymi i złożonymi potrzebami. Niektóre z tych korzyści zdrowotnych obejmują:

  • Ulepszona redukcja ciśnienia
  • Zwiększony zasięg funkcjonalny
  • Poprawiony zakres ruchu
  • Wspieranie ważnych narządów i poprawa krążenia
  • Promocja zdrowych kości
  • Zmniejszone nieprawidłowe napięcie mięśniowe
  • Poprawione zdolności motoryczne
  • Poprawione interakcje społeczne
Funkcjonalny projekt

Funkcjonalny projekt

Ten pionizator pozycyjny zapewnia dzieciom przestrzeń, umożliwiając im swobodne i niezależne poruszanie ramionami, dzięki czemu czynności takie jak zabawa, jedzenie i interakcja z rówieśnikami są łatwe w Mygo Stander.

Stolik LECKEY Mygo Stander jest dostępny z przezroczystą wkładką. Arkusze papieru, symbole komunikacyjne lub prace szkolne można łatwo wsunąć pod przezroczystą wkładkę, aby utrzymać je na swoim miejscu.

Umów się na pokaz Leckey Mygo Stander już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Waga
Maksymalna waga użytkownika:Rozmiar 1: 50 kg / Rozmiar 2: 60 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.