SYSTEMY SIEDZISK / LECKEY / Pionizatory / Leckey Pronestander

Leckey PronestanderStander

Pionizator Prone - regulowany pod kątem. Droga do sukcesu.

Dostępny w trzech rozmiarach, Pronestander LECKEY jest pionizatorem zaprojektowanym z myślą o użytkownikach od 1 do 18 roku życia.

Oferując szereg standardowych funkcji, w tym indywidualnie regulowane podpory klatki piersiowej, bioder, kolan i sandałów, Pronestander spełnia szeroki zakres potrzeb związanych z postawą ciała.

Idealny do użytku w szkole, sali terapeutycznej i w domu.
LECKEY Pronestander zapewnia użytkownikom wsparcie postawy ciała w połączeniu z korzyściami płynącymi z terapii w pozycji stojącej w ich codziennym życiu.

Poproś o broszurę
LECKEY Pronestander
 5 pozycji w pronacji

5 pozycji w pronacji

Rama LECKEY Pronestander to solidny pionizator terapeutyczny zaprojektowany z możliwością wyboru pięciu przyrostowych i bezpiecznych pozycji na brzuchu od 45° do 85°, które można łatwo dostosować do potrzeb postawy dziecka.

Pozycjonowanie miednicy

Pozycjonowanie miednicy

LECKEY Pronestander oferuje unikalne ustawienie miednicy, które jest osiągane dzięki w pełni regulowanej poduszce miednicy i pasowi. Poduszka miednicy i pas współpracują ze sobą, aby odwrócić miednicę, zapewniając najlepszą podstawę do stabilizacji tułowia i głowy.

Korzyści wynikające z pionizacji

Korzyści wynikające z pionizacji

LECKEY Pronestander zapewnia terapię na stojąco w wysoce regulowanej, zindywidualizowanej platformie do stania. Ten pionizator z regulacją kąta zapewnia wsparcie postawy, jakie oferuje system siedziska, a jednocześnie zapewnia liczne korzyści społeczne i zdrowotne wynikające z pozycji stojącej:

  • Ulepszona redukcja ciśnienia
  • Zwiększony zasięg funkcjonalny
  • Poprawiony zakres ruchu
  • Wspieranie ważnych narządów i poprawa krążenia
  • Promocja zdrowych kości
  • Zmniejszone nieprawidłowe napięcie mięśniowe
  • Poprawione zdolności motoryczne
Łatwe wsparcie

Łatwe wsparcie

LECKEY Pronestander jest wyposażony w regulowane podparcie klatki piersiowej i elastyczne boki, które zapewniają doskonałe podparcie tułowia niezależnie od wybranego kąta nachylenia.

Ten system do pionizacji można wyposażyć w szeroką gamę zagłówków, aby zapewnić dodatkowe wsparcie postawy głowy i tułowia.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Waga
Maksymalna waga użytkownika:60 / 80 / 90 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.