SYSTEMY SIEDZISK / LECKEY / Pionizatory / Leckey Squiggles+ Stander

Leckey Squiggles+ StanderStander

Pozycje ze wsparciem z przodu, z tyłu i w pozycji pionowej w jednym produkcie

Bardzo ważna jest pozycja stojąca. Wyprostowana postawa pozwala grawitacji wspomagać funkcjonowanie naszych systemów wewnętrznych. Stojąc, dzieci przenoszą ciężar ciała przez kości i stawy, co pomaga je kształtować i jednocześnie zwiększa ich siłę.

Dowody sugerują, że pozycja stojąca ma korzystny wpływ na kształtowanie się stawów biodrowych. Pozycja stojąca rozciąga napięte mięśnie i zapewnia alternatywną pozycję. Społecznie, pozycja ta jest również ważna, ponieważ umożliwia interakcję z rówieśnikami na tym samym poziomie.

Umów sie na pokaz
Squiggles Stander + by Leckey dla dzieci
 Odwodzenie stawu biodrowego do 60°

Odwodzenie stawu biodrowego do 60°

Odwodzenie stawu biodrowego jest teraz osiągalne, 60 stopni obustronnie. Z miernikiem pomiarowym do monitorowania i wspomagania powtarzalności. Mięśnie biodrowe również przesuwają się synchronicznie z nogami, gdy poruszają się po łuku odwodzenia. Odwodzenie biodra do 60° w pozycji stojącej (pronacja i supinacja).

Zakres kolorów

Zakres kolorów

Wszystkie elementy są kolorowe i zawierają::

2 pasy podtrzymujące (miednica i tułów)
1 poduszka miednicy
1 poduszka tułowia
1 para bocznych pelot tułowia
1 para ochraniaczy na kolana
1 pas podtrzymujący miednicę
1 wyściełana nasadka ochronna na poduszkę zagłówka

Umów się na pokaz Leckey Squiggles+ Stander już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Waga
Maksymalna waga użytkownika:22 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.