{

EMPULSE Attitude PowerUrządzenie napędowe do wózka

Moc

Moc

Attitude Power oferuje 100% zasilany napęd, zapewniający wygodę użytkowania wózka inwalidzkiego. Przystawka odciąża górną połowę ciała, dzięki czemu użytkownik nie musi się już martwić podjazdami pod górę czy dużymi odległościami. Zamiast tego może się zrelaksować i cieszyć jazdą. 

Poproś o broszurę OPCJE I CENY
Przystawka rowerowa EMPULSE Attitude Power
Gotowy do drogi w zaledwie 6 sekund!

Gotowy do drogi w zaledwie 6 sekund!

Pomysłowy mechanizm w przystawce rowerowej Attitude pozwala przymocować ją do wózka w zaledwie kilka sekund...i równie szybko ją odpiąć. To doskonałe rozwiązanie, gdy nie ma czasu do stracenia lub gdy użytkownik się spieszy. 
Mechanizm łączący w przystawce rowerowej Attitude mocowany jest do przedniej części wózka inwalidzkiego, bez konieczności stosowania dodatkowych cześci lub plątaniny przewodów wokół kolan. Nic zatem nie zakłóca wygody, jakiej użytkownicy oczekują od swoich wózków. 

Zerknij koniecznie na film prezentujący montaż przystawki Attitude!

Akumulator litowo-jonowy

Akumulator litowo-jonowy

Akumulator litowo-jonowy 13,4 Ah zapewnia długi czas jazdy. W akumulatorach litowo-jonowych nie występuje efekt pamięci. 
Zintegrowana lampa przednia

Zintegrowana lampa przednia

Jasna lampa przednia zasilana jest bezpośrednio z akumulatora. 
Regulowana kierownica

Regulowana kierownica

Wysokość ergonomicznego uchwytu można regulować. Wyświetlacz pokazuje dostępne opcje sterowania. 

Styl zawsze i wszędzie

Styl zawsze i wszędzie

Lekka, stylowa przystawka rowerowa ATTITUDE stanowi doskonałe uzupełnienie wózka EMPULSE. Dzięki aerodynamicznej, nowoczesnej konstrukcji i gamie 31 atrakcyjnych kolorów, przystawkę można w prosty sposób spersonalizować pod kątem wyjątkowej osobowości użytkownika. 

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Całkowita szerokość:26 – 46 cm
Szerokosc kierownicy:570 mm
Rozmiar koła przedniego:16“
Rozmiar koła tylnego:16“
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:50 km
Wybór predkosci:6/10/15 km/h
Hamulce:Tarczowy (160 mm)
Silnik:250 W
Akumulatory:9 Ah i 13,4 Ah
Maksymalna waga użytkownika:100 kg
Całkowita waga:15.3 kg
Waga czesci zamontowanych na wózku:170 g

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.