{

QUICKIE QS5 XWózek ze składaną ramą

Wypróbuj FreeFold i oszczędzaj ponad 40% energii przy każdym złożeniu!

Wypróbuj FreeFold i oszczędzaj ponad 40% energii przy każdym złożeniu!

Przedstawiamy QUICKIE QS5 X, wózek, który na nowo definiuje łatwe składanie dzięki technologii FreeFold – innowacyjnej konstrukcji krzyżaka, który zmniejsza siłę składania i oszczędza ponad 40% energii przy każdym złożeniu! QS5 X ułatwia również podnoszenie dzięki automatycznemu (opcjonalnemu) systemowi blokowania, które mocno blokuje wózek, aby zapobiec niezamierzonemu otwarciu podczas transportu.

Ważący zaledwie 7,3 kg (bez kół) jest to również najlżejszy składany wózek z aluminiową ramą zamkniętą. Wykonany z poddanego obróbce cieplnej aluminium serii 7000, blokada po złożeniu i 4-ramienny krzyżak z owalnych rur zapewniają właściwości jezdne dorównujące każdemu wózkowi na ramie sztywnej. Oszczędność nie tylko energii, ale także ramion.

Umów sie na pokaz
Crash Tested

Wizualizator 3D

Uwolnij swoją indywidualność i stwórz swój własny QS5 X!

Od uchwytów do pchania po widelce samonastawne, nasz internetowy wizualizator QUICKIE QS5 X pomoże Ci stworzyć QS5 X Twoich marzeń! Stylizuj swoją jazdę dzięki 24 żywym kolorom ramy, 4 kolorom widelcy i 4 kolorom obręczy. Możesz nawet dopasować kolor krzyżąka do swojej ramy! Po prostu kliknij przycisk poniżej, aby rozpocząć.

Start

Uwolnij swoją indywidualność i stwórz swój własny QS5 X!

Wydajność składania

FreeFold - Ponad 40% oszczędności energii przy każdym złożeniu.

Łatwy do złożenia i pozostaje złożony — dzięki innowacyjnej funkcji FreeFold. FreeFold oznacza wyrafinowaną i precyzyjną inżynierię geometrii składania, co skutkuje szczególnie małą siłą podczas składania i rozkładania. Podczas składania pochylenie kół nie zmienia się, a złożony wózek stoi stabilnie na podłożu - prawdziwa zaleta, jeśli często składasz i transportujesz QS5 X.

FreeFold - Ponad 40% oszczędności energii przy każdym złożeniu.
Łatwe napędzanie i podnoszenie dzięki niskie wadze QS5 X.

Lekki

Łatwe napędzanie i podnoszenie dzięki niskie wadze QS5 X.

Niezrównana lekkość — niezwykle niska waga transportowa od 7,3 kg w przypadku ramy z zamkniętym przodem i 7,5 kg w przypadku ramy z odchylanymi podnóżkami! QS5 X jako najlżejsza aluminiowa składana rama zamkniętą typu box na rynku jest nie tylko wygodna do podnoszenia, transportu, ale także bez wysiłku samobieżna, aby zwiększyć efektywność energetyczną użytkownika. Materiał i konstrukcja robią różnicę – mocny nie zawsze musi oznaczać ciężki. Rama QS5 X jest wykonana z wysokiej jakości aluminium serii 7000, zaprojektowanego z myślą o wyjątkowo wysokim stosunku wytrzymałości do masy i jest używana w wielu zastosowaniach lotniczych, gdzie wytrzymałość, trwałość i waga są kluczowymi czynnikami.

Stały przód czy odchylane podnóżki?

Wersje ramy

Stały przód czy odchylane podnóżki?

QS5 X jest dostępny z dwiema różnymi wersjami ramy — z zamkniętym przodem i odchylanymi podnóżkami.

Wersja z zamkniętym przodem ma podnóżki, które są na stałe przymocowane do ramy wóżka, zapewniając dodatkową stabilność i wsparcie. Ta cecha może być szczególnie korzystna dla osób o wyższych wymaganiach, ponieważ pomaga utrzymać nogi w idealnej pozycji.

Wersja z odchylanymi podnóżkami posiada odchylane na bok podnóżki, co umożliwia bezpieczne i wygodne przesiadanie się na wóżek, zwłaszcza z pozycji stojącej. Zdejmując podnóżek, można ustawić wózek bliżej obiektu, na którym chcesz się przesiadać, a ponadto rozmiar wózka po spakowaniu zostanie zminimalizowany.

Jasne zdejmowalne światła LED.

Inteligentne opcje

Jasne zdejmowalne światła LED.

W wielu sytuacjach dobrze jest mieć własne światło - jeśli musisz wyjść w nocy do łazienki i nie chcesz oświetlać całego mieszkania, lub gdy wieczorem wracasz do domu i musisz zobaczyć przeszkody które mogą wytrącić Cię z równowagi. Światła LED QS5 X to świetne rozwiązanie! Dyskretnie zintegrowane z ogólną konstrukcją Twojego QS5 X i wyjmowane do ładowania, diody LED zapewniają świetną funkcję, która oświetla Ci drogę, gdy ich potrzebujesz!

Umów się na pokaz QUICKIE QS5 X już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Całkowita szerokość:SS + 180/240/270 mm przy camber 0, 2, 4° i 25" kołach
Całkowita długość:1113 mm
Całkowita wysokość:1020 mm
Szerokość siedziska:340 - 520 mm (co 20 mm)
Głębokość siedziska:340 - 500 mm
Wysokosc siedziska z przodu:360 - 540 mm
wysokość siedziska z tyłu:350 - 520 mm
Wysokosc oparcia:250 - 500 mm
Kat zgiecia ramy:Rama z odchylanymi podnóżkami: 70/80/90°, Rama z zamkniętym przodem: 75/85°
Maksymalny kat podjazdu:
Rozmiar koła tylnego:22", 24", 25", 26"
Rozmiar koła przedniego:4", 5", 6", 7"
Dane Techniczne/Waga
Typ ramy:Składana
Rodzaj ramy:Z odchylanymi podnóżkami / Z zamkniętym przodem
Material:Aluminium serii 7000
Maksymalna waga użytkownika:140 kg
Całkowita waga:Z odchylanymi podnóżkami: od10.1 kg, Z zamkniętym przodem: od 9.9 kg
Waga po demontazu:Z odchylanymi podnóżkami: od 7.5 kg (bez kół tylnych), Z zamkniętym przodem: od 7.3 kg (bez kół tylnych)
Transport
Crash test?Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi ISO 7176-19

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie