{

RGK Octane Sub4Wózek ze sztywną ramą

Tytanowa technologia: nowy poziom trwałości

Klasyczny design na nowo zdefiniowany dzięki połączeniu technologii Sub4

Octane Sub4 wynosi codzienny wózek na zupełnie nowy poziom wydajności i inżynierii w najmniejszych szczegółach. Wzięliśmy klasyczny projekt i przedefiniowaliśmy go jeszcze bardziej przez połączenie technologii Sub4 z ręcznie wykonaną ramą z tytanu klasy 9 szytą na miarę. Otrzymaliśmy w rezultacie ultra-lekki i sztywny wózek, który jest idealnie dopasowany do Ciebie i Twojego stylu.

Umów sie na pokaz

Nowy poziom trwałości

Ciesz się zupełnie nowym poziomem wydajności. RGK Octane Sub4 to wykonany na miarę wózek tytanowy o maksymalnej wadze użytkownika 110 kg i wielu zapierających dech w piersiach funkcji.

RGK Octane Sub4 jest równie piękny, co funkcjonalny. Nowo zaprojektowana rama zwiększa komfort korzystania z wózka, na który zasługujesz. W zestawie osłony boczne z włókna węglowego i lekki podnóżek z włókna węglowego z otworem zmniejszającym wagę.

 

Nowo zaprojektowana, niskoprofilowa konstrukcja mocowania kółka samonastawnego oraz jednosłupkowe mocowanie osi kół tylnych, poprawiają wrażenia z jazdy na wózku  zapewniając świetny styl i wydajność, na jaką zasługujesz.

Pierwszy na świecie szyty na miarę wózek tytanowy gwarantujący wagę poniżej 4 kg. Ciesz się ultralekkim wózkiem na ramie sztywnej, który jest idealnie dopasowany do Ciebie i Twojego stylu życia.

Nowa, regulowana, siateczkowa tapicerka siedziska w RGK Octane Sub4  zapewnić Ci chłód, dzięki zaprojektowanemu specjalnie oddychającemu materiałowi. 

Nowy poziom trwałości

Tytanowa technologia

Całkowicie przeprojektowaliśmy, działanie i odczucie wózka tytanowego. Zmniejszając wagę za pomocą technologii Sub4, Octane Sub4 znacząco wpływa na każdy aspekt życia na wózku.

  • Rama RGK Octane Sub4 z technologią Tytanu klasy 9, ma "wbudowaną" naturalną amortyzację, która pochłania wibracje i ​​zapewnia supergładką i komfortową jazdę, jak żadna inna. Poznaj zoptymalizowaną biomechanikę dla maksymalnej mocy i wydajności.

  • RGK Octane Sub4 jest wyposażony w ręcznie wykonaną na miarę ramę z tytanu klasy 9. Jest dostępny z polerowaną lub szczotkowaną ramą.

  • Octane Sub4 jest wytrzymały, więc możesz być spokojny, wiedząc, że możesz go zabrać wszędzie. Wytrzymały jak stal, ale o 45% lżejszy, tytan ma najwyższy stosunek wytrzymałości do masy spośród wszystkich znanych metali.

  • Rama tytanowa ma znacznie większą zdolność wyginania się bez pękania, może wydłużać się nawet o 25% w porównaniu do około 15% w przypadku stali i 8% w przypadku aluminium. Tytan nie rdzewieje i jest bardzo odporny na korozję i słoną wodę. Jest zatem idealny do poruszania się poza domem.

Tytanowa technologia

Umów się na pokaz RGK Octane Sub4 już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Całkowita szerokość:Max. 680 mm (Szer. siedziska + 240 mm)
Szerokość siedziska:250 - 440 mm
Głębokość siedziska:250 - 440 mm
Wysokosc siedziska z przodu:380 - 520 mm
wysokość siedziska z tyłu:360 - 500 mm
Kat pochylenia siedziska:Indywidualny
Wysokosc oparcia:100 - 400 mm
Kat pochylenia oparcia:Indywidualny
Kat zgiecia ramy:Indywidualny
Pochylenie kól:1° / 2° / 3°
Kolory:Rama szczotkowana/rama polerowana + 5 akcentów kolorystycznych + 6 kolorów przeszycia tapicerki oparcia +9 opcji kolorystycznych Spinergy
Dane Techniczne/Waga
Maksymalna waga użytkownika:110 kg
Całkowita waga:3,6 kg (rozmontowany)

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.