{

RGK Allstar G2Wózek sportowy

Ręcznie wykonany z najwyższej jakości materiałów, Allstar G2 jest sztywny, lekki i wytrzymały.

Najlepszy klubowy wózek sportowy

Allstar G2 to idealny wybór dla każdego, kto uprawia sport na poziomie klubowym i szuka wysokiej jakości produktu szytego na miarę z wieloma opcjami. Ten wszechstronny wózek sportowy ma lekką, zwinną i wydajną ramę, którą można zamówić tak, aby pasował do koszykówki, tenisa na wózkach i wielu innych sportów.

Poproś o broszurę
Klubowy wózek sportowy RGK Allstar G2
Cechy ramy

Cechy ramy

Zaprojektowany z myślą o graczach, Allstar G2 wykorzystuje wysokiej jakości materiały w sztywnej ramie (aluminium 7020), która zapewnia odpowiednią kontrolę i równowagę. Wspornik poprzeczny osi zwiększa sztywność boczną, zwiększając wydajność i moment obrotowy w tym ważnym pierwszym pchnięciu. Dzięki regulowanym wkładkom osi, zbieżność i rozstaw wózka  można precyzyjnie dopasować.

Sportowa tapicerka AirTech

Sportowa tapicerka AirTech

RGK Allstar G2 jest wyposażony w regulowane naprężenie oparcia i środkową wkładkę, w tym siatkowe panele osłonowe, dla lepszego podparcia i pozycjonowania. Jest to oddychający materiał zaprojektowany, aby zapewnić Ci przewiew. Lekka i wytrzymała tapicerka dla długowieczności z boczkami wzmocnionymi kevlarem.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Całkowita szerokość:250-500 mm
Całkowita długość:min. 360 mm
Głębokość siedziska:250-460 mm
Wysokość siedziska:360-630 mm
Wysokosc oparcia:150-450 mm
Kat pochylenia oparcia:-10°-10° przechylenia siedziska
Dane Techniczne/Waga
Całkowita waga:min. 11.2 kg z kołami
Waga po demontazu:waga transportowa 7.2 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.