RGK EliteWózek sportowy

Wózek najczęściej wybierany przez paraolimpijczyków!

Wózek Elite powstał z myślą o najlepszych zawodnikach, którzy wiedzą, czego potrzebują, by wzbić się na najwyższy poziom. Idealnie dopasowane do potrzeb ciała i gry wózki Elite wyznaczają nowe standardy konstrukcji i funkcjonalności. Wysokiej klasy wózek, który zawiezie Cię wszędzie tam, gdzie zechcesz. Zapewnia natychmiastową reakcję na każdy Twój ruch. 

Kontakt
RGK Elite wózek premium do gry w kosza
Maksymalna trwałość, najwyższa funkcjonalność

Maksymalna trwałość, najwyższa funkcjonalność

Zaprojektowany i stworzony na Twoją miarę, jak druga skóra. Mając pewność, że wózek jest idywidualnie dopasowany, umożliwiając Ci pełne wykorzystanie własnego potencjału, możesz skoncentrować się wyłącznie na grze, swoich celach i zwycięstwie. 

Nowa technologia AirTech Sport

Nowa technologia AirTech Sport

Materiały są zaprojektowane tak, aby oddychać, aby utrzymać chłód. Elite RGK w swojej ofercie posiada opcję tapicerki Airtech Sport, wyposażonej w taśmy napinające, które zapewniają lepsze podparcie i pozycjonowanie.

Opcje przyspawane (zintegrowane z ramą)

Opcje przyspawane (zintegrowane z ramą)

Drążek pochylenia kół, ofensywny zderzak i kółko anty-wywrotne przyspawane do aktywnej ramy - bez dodakowych części, bez straty wydajności.  
 

Wymiary
Szerokosc siedziska:250 do 500 mm
Glebokosc siedziska:250 do 500 mm
Wysokosc siedziska z przodu:360 do 630 mm
wysokość siedziska z tyłu:360 do 630 mm
Pochylenie kól:16º, 18º, 20º, 22º
Kolory:25
Dane Techniczne/Waga
Całkowita waga:9.2 kg (z siedziskiem 40cmx40cm i kołami standardowymi)

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie

Dokumenty