ZIPPIE IrisWózek multipozycyjny

Po prostu najlepszy w pozycjonowaniu pediatrycznym.

ZIPPIE IRIS wykorzystuje opatentowaną technologię przechylenia siedziska w przestrzeni do obracania ramy siedziska wokół środka ciężkości użytkownika. Ten system zapewnia najkrótszy możliwy rozstaw osi bez uszczerbku dla stabilności. Zapewnia również płynny i kontrolowany obrót.

Kontakt
Wózek z przechylanym siedziskiem Zippie IRIS
40° lub 55° inteligentnego przechyłu w przestrzeni

40° lub 55° inteligentnego przechyłu w przestrzeni

Zippie IRIS wykorzystuje opatentowaną technologię przechylenia siedziska w przestrzeni, zapewniającą płynne i kontrolowane przechylanie, najkrótszy możliwy rozstaw osi i wyjątkowo niską wagę, zapewniając jednocześnie doskonałe możliwości pozycjonowania i opcje dla opiekunów.

Niska waga i krótki rozstaw osi

Niska waga i krótki rozstaw osi

Dzieci często doświadczają zmian w opiece nad nimi w ciągu dnia. Ważne jest, aby każdy zaangażowany opiekun był w stanie pewnie obsługiwać wózek dziecka. Dlatego nasi inżynierowie zaprojektowali IRIS jako najlżejszy pediatryczny wózek z funkcją przechyłu w przestrzeni. Jego lekka rama w połączeniu ze skróconą podstawą kół ułatwia każdemu opiekunowi manewrowanie i transport.

Akcesoria do ADL

Akcesoria do ADL

System IRIS jest dostępny z szeroką gamą opcji ułatwiających wykonywanie codziennych czynności związanych z opieką nad dzieckiem. Aby przechylać siedzisko bez odsłoniętych kabli, wybierz siłownik przechyłu zwalniany stopą. Hamulce zintegrowane z piastą umieszczone na tylnych drążkach są kompaktowe, łatwo dostępne i łatwe w obsłudze dla każdego opiekuna. W standardzie z oparciem z regulacją wysokości, rączka wózka z regulacją kąta ma 260° regulacji kąta, aby dopasować się do różnych wzrostów opiekunów i umożliwić pchanie z pozycji pochylonej.

Możliwość wzrostu

Możliwość wzrostu

Jednego jesteśmy pewni - dzieci rosną! Kiedy to zrobią, IRIS będzie gotowy. Dzięki regulacji głębokości do 4", IRIS będzie rosnąć wraz z dzieckiem. Regulowane komponenty utrzymują prawidłową pozycję podczas rozwoju, a szerokość i dodatkową głębokość można uzyskać po prostu wymieniając części.

Wymiary
Całkowita szerokość:71 cm (w zależności od konfiguracji)
Całkowita długość:80 cm
Szerokość siedziska:25 - 46 cm
Głębokość siedziska:25 - 46 cm
Wysokosc siedziska z przodu:32 - 50 cm
wysokość siedziska z tyłu:32 - 50 cm
Rotacyjne przechylenie:-5-50/5º-60º
Wysokosc oparcia:46 - 61 cm
Kat pochylenia oparcia:85° - 120°
Dlugosc podudzia LLL:8 - 47 cm
Dodatkowy wzrost (glebokosc):Prawdziwie rosnący
Dodatkowy wzrost (szerokosc):Prawdziwie rosnący
Kat zgiecia ramy:60°- 80° swing-in/ out i 70°/ 80°/ 90° SA
Dane Techniczne/Waga
Typ ramy:Przechylane siedzisko / Sztywna rama
Rodzaj ramy:n/a
Maksymalna waga użytkownika:75 kg
Całkowita waga:10 kg (bez zdejmowalnych elementów)

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie

Dokumenty