ZIPPIE TS FoldingWózek multipozycyjny

Najlepszy wózek pediatryczny typu tilt-in-space.

Zippie TS ma nowy wygląd! Oprócz tradycyjnego działania jako nasz najlepszy sztywny wózek pediatryczny typu tilt-in-space, Zippie TS jest teraz składany. Nowy Zippie TS posiada wbudowane rozszerzenie ramy, zarówno sztywną, jak i składaną ramę oraz wszystkie najnowsze akcesoria pediatryczne. Dzięki pełnej gamie kół Quickie i opcji kolorystycznych Zippie TS wyróżnia się jako lider w branży

Kontakt
ZIPPIE TS wózek Tilt-In-Space
Składana rama

Składana rama

Składana rama ma lekką, spawaną konstrukcję, która umożliwia jej złożenie do niewielkich rozmiarów, idealnych do transportu i przechowywania w ciasnych miejscach.

Technologia tradycyjnego przechylenia siedziska 45°

Technologia tradycyjnego przechylenia siedziska 45°

Oryginalny, najlepszy pediatryczny wózek z funkcją tilt-in-space, TS oferuje 45° tradycyjnej technologii przechylenia, co oznacza, że przechylenia następuje w stałym punkcie obrotu. Siłownik przechyłu zwalniany stopą jest łatwy w obsłudze i eliminuje plątaninę kabli.

Opcje składanej i sztywnej ramy

Opcje składanej i sztywnej ramy

Ponieważ nie ma dwóch takich samych rodzin, TS oferuje zarówno składaną, jak i sztywną ramę, aby dostosować się do różnych stylów życia i priorytetów. Dla rodzin, które muszą przechowywać wózek w pojeździe lub w ciasnych przestrzeniach w domu, składany TS ma niewielkie rozmiary po złożeniu. Sztywna rama zawiera mniej ruchomych części i oferuje niższą wagę całkowitą.

Tilt-in-Space

Tilt-in-Space

Zippie TS ma możliwość przechylenia siedziska do 45 stopni. Dostępny również z siłownikiem przechyłu zwalnianym nogą, który eliminuje odsłonięte kable.

Rama wózka, która rośnie razem z Tobą!

Rama wózka, która rośnie razem z Tobą!

Możliwość rozbudowy ramy wózka wraz ze zmieniającymi się potrzebami dziecka. Zippie TS zapewnia wzrost zarówno głębokości, jak i szerokości siedziska.

Możliwość wzrostu

Możliwość wzrostu

Wóżek TS został zaprojektowany z myślą o zmianach, jakich może doświadczać dziecko przez cały okres użytkowania. Regulacja szerokości siedziska do 2" (5 cm) i głębokości siedziska do 5" (10 cm) umożliwia wzrost TS, a regulowane elementy zapewniają dziecku wygodę i prawidłową pozycję podczas rozwoju.

Łatwy w napędzaniu

Łatwy w napędzaniu

Tylne koła o średnicy 61 cm (24") są w pełni dostępne dla pacjentów poruszających się samodzielnie. Nasi inżynierowie dołożyli szczególnych starań, aby konstrukcja wóżke nie zmuszała użytkownika do korzystania z odwrotnej konfiguracji kół.

Wymiary
Całkowita szerokość:57 cm (w zależności od konfiguracji)
Całkowita długość:86 cm
Szerokość siedziska:26 - 46 cm
Głębokość siedziska:33 - 51 cm
Wysokosc siedziska z przodu:39 - 51 cm
wysokość siedziska z tyłu:39 - 51 cm
Rotacyjne przechylenie:45º
Wysokosc oparcia:40 - 66 cm
Kat pochylenia oparcia:85° - 120°
Dlugosc podudzia LLL:15 - 48 cm
Dodatkowy wzrost (glebokosc):Prawdziwie rosnący
Dodatkowy wzrost (szerokosc):Prawdziwie rosnący
Kat zgiecia ramy:60°- 80° swing-in/ out & 70°/ 80°/ 90° SA
Dane Techniczne/Waga
Typ ramy:Przechylane siedzisko / Sztywna składana
Rodzaj ramy:n/d
Maksymalna waga użytkownika:75 kg
Całkowita waga:13.2 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie