06.02.2024

RGK, część grupy Sunrise Medical, wprowadza na rynek Allstar A2, pierwszy w pełni regulowany sportowy wózek RGK, który można modyfikować pod kątem różnych dyscyplin sportowych.

Gra rozpoczęta! RGK, część Sunrise Medical Group, z dumą ogłasza wprowadzenie na rynek Allstar A2, niezwykłego wózka do wielu dyscyplin sportowych, który wyznacza nowy standard w sportach klubowych. Zaprojektowany jako idealne połączenie regulowanej elastyczności i precyzji szytej na miarę, Allstar A2 umożliwia sportowcom doskonalenie się w każdym wybranym przez nich sporcie.

Regulowany sportowy wózek, który ewoluuje i rośnie

Doświadcz komfortu i stabilności dzięki regulowanej wysokości przedniego i tylnego siedziska, środka ciężkości, podnóżka i oparcia Allstar A2. Wraz ze zintegrowaną konstrukcją siedziska ergo, produkt ten zaspokaja szeroki zakres klasyfikacji punktowych, zapewniając maksymalną wydajność sportowcom na każdym poziomie i o różnych zdolnościach fizycznych. W miarę jak gracze ewoluują i rosną, Allstar A2 ewoluuje wraz z nimi, oferując idealne dopasowanie do ich potrzeb i preferencji zarówno teraz, jak i w przyszłości. Dla tych, którzy szukają najwyższej precyzji w dopasowaniu, opcje Made to Measure są dostępne za dodatkową opłatą.   

Płynne przełączanie się między dyscyplinami sportu: Najwyższa elastyczność

Dzięki zdejmowanemu skrzydłu/zderzakowi można bez wysiłku modyfikować Allstar A2 pod kątem różnych dyscyplin sportowych, umożliwiając graczom optymalizację ustawień pod kątem tenisa i sportów bezkontaktowych lub koszykówki i sportów kontaktowych, a wszystko to na jednym wózku. Dostosowanie wózka do specyficznych wymagań każdego sportu umożliwia graczom odkrywanie różnych dyscyplin sportowych. W przypadku klubów funkcja ta umożliwia korzystanie z wózka w różnych obszarach, maksymalizując jego użyteczność.

Rodzina wózków multisportowych

Allstar, Allstar G2 i Allstar A2 - rodzina wózków multisportowych wykonanych z wysokiej jakości aluminium 7020, oferujących niezrównaną wytrzymałość w lekkiej konstrukcji.

Allstar - w pełni wykonany na miarę i najlżejszy (waga transportowa 7 kg) z rodziny dla osób poszukujących najbardziej spersonalizowanego wózka, którego priorytetem jest zwinność, waga i optymalne dopasowanie. Idealna opcja dla juniorów lub osób o mniejszej wadze.

Allstar G2 – w pełni wykonana na miarę, ze zwiększoną maksymalną wagą użytkownika 115 kg i wagą transportową 7,2 kg, Allstar G2 może pochwalić się najsztywniejszą konstrukcją, dzięki osi w kształcie litery V z usztywnieniem krzyżowym, która zwiększa sztywność boczną, umożliwiając lepszą wydajność i moment obrotowy. Idealny wybór dla dorosłych graczy, którzy po raz pierwszy chcą doświadczyć wóżków szytych na miarę.

Allstar A2 – w pełni regulowany, o wadze transportowej 8,5 kg, oferujący najwyższą maksymalną wagę użytkownika 125 kg i najwyższy stopień wszechstronności, Allstar A2 jest mądrą inwestycją dla indywidualnych graczy lub klubów, które obsługują wiele dyscyplin sportowych lub sportowców. Zamiast kupować oddzielne wózki dla każdego sportu lub sportowca, Allstar A2 można zoptymalizować pod kątem różnych dyscyplin sportowych, umiejętności sportowców i rozmiarów, umożliwiając eksperymentowanie.

Mike Sheen, dyrektor generalny RGK: "W RGK jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w oddolne inicjatywy sportowe. Dzięki Allstar A2 staramy się zapewnić przyszłemu pokoleniu sportowców najlepszy sprzęt od samego początku. Włączając Allstar A2 do programów oddolnych, sportowcy zyskują dostęp do wszechstronnego, elastycznego i poprawiającego wydajność wózka, który wspiera ich rozwój i zaangażowanie w różne sporty na wózkach. Ten poziom integracji sprzyja pasji, umiejętnościom i uczestnictwu w sporcie na poziomie podstawowym, tworząc pozytywne i wzmacniające środowisko dla osób niepełnosprawnych".

Dołącz do ligi mistrzów i doświadcz różnicy, jaką może zrobić wózek sportowy RGK.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszego najnowszego dodatku do rodziny sportowych wózków RGK, odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta.

O Sunrise Medical: Zaangażowana w poprawę jakości życia ludzi, firma Sunrise Medical jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i dystrybucji innowacyjnych, wysokiej jakości produktów i usług wspomagających mobilność. Rozprowadzane w ponad 130 krajach pod 17 własnymi markami, kluczowe produkty obejmują wózki manualne i elektryczne, produkty wspomagające, skutery, systemy siedzisk i pozycjonowania oraz pomoce w codziennym życiu. Działająca w 23 krajach Sunrise Medical Group ma siedzibę w Malsch w Niemczech i zatrudnia ponad 2600 pracowników na całym świecie.