Przedstawiamy nasze nowe innowacje Poduszki JAY: Pięć nowych poduszek do wózków spełniających różnorodne potrzeby

07.03.2024

Sunrise Medical ma przyjemność ogłosić najnowsze produkty w swojej gamie siedzisk JAY - pięć innowacyjnych poduszek do wózków zaprojektowanych z myślą o różnorodnych potrzebach i preferencjach użytkowników. 

Czytaj więcej

RGK Allstar A2 - pierwszy w pełni regulowany sportowy wózek inwalidzki RGK przystosowany do wielu dyscyplin sportowych

06.02.2024

RGK, część grupy Sunrise Medical, wprowadza na rynek Allstar A2, pierwszy w pełni regulowany sportowy wózek RGK, który można modyfikować pod kątem różnych dyscyplin sportowych.

Czytaj więcej

Firma Sunrise Medical zdobywa dwie nagrody Retailers’ Choice of the Year 2023

04.01.2024

Sunrise Medical, światowy lider w dziedzinie innowacyjnych, zaawansowanych rozwiązań w zakresie mobilności, z radością ogłasza, że ​​dwa z jej nowych produktów zdobyły nagrodę THIIS Retailers' Choice of the Year 2023 przyznawaną przez THIIS MAGAZINE z Wielkiej Brytanii. Nagrody przyznano wózkowi manualnemu QUICKIE QS5 X i lekkiemu składanemu wózkowi elektrycznemu Q50 R Carbon.

Czytaj więcej

Sunrise Medical finalizuje strategiczne przejęcie Ride Designs

02.10.2023

Sunrise Medical, światowy lider w dziedzinie zaawansowanych rozwiązań wspomagających mobilność, ma przyjemność ogłosić strategiczne przejęcie Ride Designs, renomowanego lidera w branży wysokiej jakości niestandardowych systemów siedziska dla osób na wózkach.

Czytaj więcej

Wózek RGK Veypr Sub4 zdobywa nagrodę Harding Innovation Award na CSMC w Kanadzie

25.09.2023

Z przyjemnością informujemy, że wózek RGK Veypr Sub4 zdobył prestiżową nagrodę Harding Award for Product Innovation na kanadyjskiej konferencji 2023 Seating & Mobility Conference w Toronto.

Czytaj więcej

Przedstawiamy QUICKIE QS5 X — ponad 40% oszczędności energii przy każdym złożeniu

31.07.2023

Sunrise Medical z dumą przedstawia QUICKIE® QS5 X®. Dzięki najniższej wadze w swojej klasie i ponad 40% oszczędności energii przy każdym złożeniu dzięki wysoce innowacyjnej konstrukcji FreeFold, na nowo definiuje lekki składany wózek z zamkniętą ramą.

Czytaj więcej

Sunrise Medical zdobywa cztery nagrody za produkty mobilne

26.07.2023

Sunrise Medical ma przyjemność ogłosić, że QUICKIE ACCESS - wózek multipozycyjny typu Tilt-in-Space, QUICKIE Q300 M Mini - wózek elektryczny, SWITCH-IT Vigo - kontroler głowy i fortelik multipozycyjny LECKEY zdobyły nagrody.

Czytaj więcej

Podróżuj lżej dzięki najlżejszemu składanemu wózkowi QUICKIE - QUICKIE Q50 R Carbon

09.05.2023

Z dumą ogłaszamy wprowadzenie na rynek naszej najnowszej innowacji w świecie wózków: QUICKIE Q50 R Carbon – Najlżejszy w historii składany wózek QUICKIE o wadze transportowej wynoszącej zaledwie 14,5 kg*.

Czytaj więcej

RGK sponsors Wheelchair Basketball World Championships in Dubai

26.04.2023

Z przyjemnością informujemy, że RGK / Sunrise Medical będzie dumnym sponsorem nadchodzących Mistrzostw Świata w Koszykówce na Wózkach, które odbędą się w Dubaju w dniach 9-20 czerwca.

Czytaj więcej

Magic 360 otrzymał tytuł THIIS. Produkt roku wybrany przez sprzedawców detalicznych

20.12.2022

W corocznym artykule Magazynu THIIS, Sprzedawcy zostali zapytani, które produkty zrobiły na nich największe wrażenie. Liderzy biznesowi z całej branży mobilności wzięli udział w nominacji jednego produktu, który wyróżniał się dla nich w tym roku ponad wszystkie inne. Z przyjemnością informujemy, że Magic 360 został wybrany przez Lifestyle & Mobility i uznany za produkt roku w najnowszej edycji.

Czytaj więcej

 1 - 2 - 3