20.12.2022

Wtorek, 20 grudnia 2022 r

logo-thiis-award-2022.png

Magic 360 został uznany za jeden z produktów roku jako Wybór Sprzedawców Detalicznych.

W corocznym artykule Magazynu THIIS, Sprzedawcy zostali zapytani, które produkty zrobiły na nich największe wrażenie. Liderzy biznesowi z całej branży mobilności wzięli udział w nominacji jednego produktu, który wyróżniał się dla nich w tym roku ponad wszystkie inne.

Z przyjemnością informujemy, że Magic 360 został wybrany przez Lifestyle & Mobility i uznany za produkt roku w najnowszej edycji.

Darren Macey, Business Development Manager w Lifestyle & Mobility, powiedział: „Zawsze szukamy produktów, które są zarówno innowacyjne, jak i mogą poprawić jakość życia klientów. Magic 360 to wózek z napędem na środkowe koła, jakiego nie ma żaden inny na rynku. Wyjątkowe opcje trzech zestawów kół pozwalają klientom skutecznie mieć trzy wózki w jednym, po prostu zmieniając koła”.

Jill McKechnie, dyrektor generalny Magic Mobility, skomentowała nagrodę: „To wspaniale, że Magic 360 został uznany za lidera w swojej dziedzinie i najlepszy wybór dla brytyjskich sprzedawców detalicznych – firma Magic Mobility pracowała niestrudzenie przez ostatnie 28 lat, aby zapewnić naszym użytkownikom najlepszą okazję, by objąć świat, który nie jest płaski”.

„W fazie rozwojowej Magic 360 przyświecał nam śmiały cel, aby stworzyć najwęższy na świecie wózek elektryczny do jazdy w każdym terenie, dzięki któremu będziesz dobrze wyglądać i czuć się dobrze, poruszając się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz”.

„Kluczowym rezultatem było wprowadzenie kół Crossover, które zapewniają połączenie wąskiej szerokości podstawy i doskonałych osiągów na zewnątrz, co czyni Magic 360 najbardziej wszechstronnym MWD na rynku. Co więcej, dzięki opcjom kół miejskich, crossoverów i terenowych, użytkownicy mogą dostosować bazę do swoich potrzeb”.

Aby zapoznać się z artykułem Lifestyle & Mobility oraz pełną listą Produktu Roku Retailer’s Choice, odwiedź stronę thiis.co.uk.

Więcej informacji na temat wózka Magic 360 można znaleźć na stronie: https://magic360.com.au

O Sunrise Medical: Zaangażowana w poprawę życia ludzi, Sunrise Medical jest światowym liderem w dziedzinie innowacji, produkcji i dystrybucji zaawansowanych urządzeń i rozwiązań wspomagających mobilność. Dystrybuowane w ponad 130 krajach pod własnymi 17 zastrzeżonymi markami, kluczowe produkty obejmują wóżki manualne i elektryczne, skutery, produkty wspomagające, pediatryczne urządzenia mobilne i terapeutyczne, systemy siedzień i pozycjonowania oraz pomoce codziennego życia. Działająca w 18 krajach grupa Sunrise Medical ma siedzibę główną w Malsch w Niemczech i zatrudnia ponad 2300 współpracowników na całym świecie.