Firma Sunrise Medical zdobywa dwie nagrody Retailers’ Choice of the Year 2023

04.01.2024

Sunrise Medical, światowy lider w dziedzinie innowacyjnych, zaawansowanych rozwiązań w zakresie mobilności, z radością ogłasza, że ​​dwa z jej nowych produktów zdobyły nagrodę THIIS Retailers' Choice of the Year 2023 przyznawaną przez THIIS MAGAZINE z Wielkiej Brytanii. Nagrody przyznano wózkowi manualnemu QUICKIE QS5 X i lekkiemu składanemu wózkowi elektrycznemu Q50 R Carbon.

Czytaj więcej

Sunrise Medical finalizuje strategiczne przejęcie Ride Designs

02.10.2023

Sunrise Medical, światowy lider w dziedzinie zaawansowanych rozwiązań wspomagających mobilność, ma przyjemność ogłosić strategiczne przejęcie Ride Designs, renomowanego lidera w branży wysokiej jakości niestandardowych systemów siedziska dla osób na wózkach.

Czytaj więcej

Wózek RGK Veypr Sub4 zdobywa nagrodę Harding Innovation Award na CSMC w Kanadzie

25.09.2023

Z przyjemnością informujemy, że wózek RGK Veypr Sub4 zdobył prestiżową nagrodę Harding Award for Product Innovation na kanadyjskiej konferencji 2023 Seating & Mobility Conference w Toronto.

Czytaj więcej

Przedstawiamy QUICKIE QS5 X — ponad 40% oszczędności energii przy każdym złożeniu

31.07.2023

Sunrise Medical z dumą przedstawia QUICKIE® QS5 X®. Dzięki najniższej wadze w swojej klasie i ponad 40% oszczędności energii przy każdym złożeniu dzięki wysoce innowacyjnej konstrukcji FreeFold, na nowo definiuje lekki składany wózek z zamkniętą ramą.

Czytaj więcej

Sunrise Medical zdobywa cztery nagrody za produkty mobilne

26.07.2023

Sunrise Medical ma przyjemność ogłosić, że QUICKIE ACCESS - wózek multipozycyjny typu Tilt-in-Space, QUICKIE Q300 M Mini - wózek elektryczny, SWITCH-IT Vigo - kontroler głowy i fortelik multipozycyjny LECKEY zdobyły nagrody.

Czytaj więcej

Podróżuj lżej dzięki najlżejszemu składanemu wózkowi QUICKIE - QUICKIE Q50 R Carbon

09.05.2023

Z dumą ogłaszamy wprowadzenie na rynek naszej najnowszej innowacji w świecie wózków: QUICKIE Q50 R Carbon – Najlżejszy w historii składany wózek QUICKIE o wadze transportowej wynoszącej zaledwie 14,5 kg*.

Czytaj więcej

RGK sponsors Wheelchair Basketball World Championships in Dubai

26.04.2023

Z przyjemnością informujemy, że RGK / Sunrise Medical będzie dumnym sponsorem nadchodzących Mistrzostw Świata w Koszykówce na Wózkach, które odbędą się w Dubaju w dniach 9-20 czerwca.

Czytaj więcej

Magic 360 otrzymał tytuł THIIS. Produkt roku wybrany przez sprzedawców detalicznych

20.12.2022

W corocznym artykule Magazynu THIIS, Sprzedawcy zostali zapytani, które produkty zrobiły na nich największe wrażenie. Liderzy biznesowi z całej branży mobilności wzięli udział w nominacji jednego produktu, który wyróżniał się dla nich w tym roku ponad wszystkie inne. Z przyjemnością informujemy, że Magic 360 został wybrany przez Lifestyle & Mobility i uznany za produkt roku w najnowszej edycji.

Czytaj więcej

W 2022 r. firma Sunrise Medical dokonała dwóch strategicznych przejęć w Europie

06.09.2022

Sunrise Medical, światowy lider w dziedzinie zaawansowanych rozwiązań wspomagających mobilność, ma przyjemność ogłosić, że w 2022 r. sfinalizował dwa strategiczne przejęcia w Europie - Helping Hand Company z siedzibą w Wielkiej Brytanii i Now Tech z siedzibą na Węgrzech; kontynuując zdecydowane dążenie do strategicznych ulepszeń i wzrostu.

Czytaj więcej

QUICKIE i ZIPPIE laureatami nagrody Mobility Product Award 2022

23.07.2022

Sunrise Medical ma przyjemność ogłosić, że lekki wózek aktywny na ramie sztywnej QUICKIE NITRUM i NITRUM Hybrid oraz ZIPPIE Q300 M Mini zdobyły nagrody. 

Czytaj więcej

 1 - 2 - 3