{

QUICKIE Q500 F Sedeo Prowózek elektryczny z napędem na przednie koła

Pokonuj przeszkody na zewnątrz i ciesz się łatwym dostępem do pomieszczeń dzięki NOWEMU QUICKIE Q500 F SEDEO PRO, który daje Ci to, co najlepsze z obu światów.

Solidne wózki elektryczne na zewnątrz

Nowy wózek  QUICKIE Q500® F z napędem na przednie koła oferuje doskonałe osiągi na zewnątrz, dobrą manewrowość w pomieszczeniach i najlepszą stabilność na stromych zjazdach. W połączeniu z zaletami wysoce regulowanego i w pełni konfigurowalnego fotela SEDEO® PRO oraz najbardziej zaawansowanych elementów sterujących, tworzy idealny wózek elektryczny na każdą przygodę.

Popros o broszure
Crash Tested

stwórz własną przygodę

Napęd na przednie koła w QUICKIE Q500 F to stabilna podstawa jezdna o doskonałej zwrotności w pomieszczeniach. Łatwy w prowadzeniu, steruj swoim wózkiem za pomocą specjalnych elementów sterujących. Wszystko to w połączeniu z zaletami wysoce konfigurowalnego siedziska SEDEO PRO i najbardziej zaawansowanych elementów sterujących, tworzy idealny wózek na każdą przygodę.

Znakomita wydajność na zewnątrz

Dzięki technologii poziomicy możesz pokonać każdą przeszkodę i ledwo ją poczuć.

Wolisz bardziej twardą, sportową jazdę, czy miękką i wygodną? Niezależnie od preferencji możesz dostroić Q500 F do swoich potrzeb. Z kołami napędowymi połączonymi drążkiem obrotowym, który pochłania naturalny ciąg w jedną stronę podczas szybkiej jazdy po pochyleniach i pokonywaniu zakrętów. Dodatkowo regulowane sprężyny zapewniają utrzymanie maksymalnej przyczepności przez cały czas, niezależnie od stylu jazdy.

Dzięki małemu promieniowi skrętu możesz łatwo poruszać się w pomieszczeniach i na zewnątrz za pomocą wózka elektrycznego QUICKIE Q500 F. Ponadto z łatwością dojedz do stołu i uzyskaj dostęp do pojazdów przystosowanych do wózków (WAV) o niskiej wysokości siedzenia, wynoszącej zaledwie 415 mm.

Moc, która doprowadzi Cię tam, gdzie chcesz.

Ciesz się mocą i prędkością na wyciągnięcie ręki dzięki 4-biegunowym silnikom o wysokim momencie obrotowym. Wybierz standardową prędkość 6 km/h lub zwiększ prędkość do 10 lub 13 km/h (niższy moment obrotowy), aby uzyskać najwyższą wydajność. Dodatkowo, wybierając akumulatory 60 Ah lub 80 Ah, możesz zmaksymalizować zasięg do 40 km i doświadczyć wydajności na zewnątrz, jak nigdy dotąd!

Maksymalna trakcja dzięki unikalnej technologii Leveler

Oba koła napędowe są połączone drążkiem obrotowym, który pochłania naturalny ciąg w jedną stronę podczas szybkiej jazdy po pochyleniach i pokonywaniu zakrętów. Oba koła zachowują maksymalną przyczepność przez cały czas.

stwórz własną przygodę

SEDEO PRO - Siedzisko na zamówienie

System siedzisk SEDEO PRO łączy w sobie wysoce regulowaną i konfigurowalną ramę siedziska z doskonałym wyborem opcji podparcia, w tym szeroką gamą poduszek i oparć SEDEO PRO dla łagodnych i średnich potrzeb klinicznych. SEDEO PRO jest bardzo wygodne w użyciu i zwiększa niezależność użytkownika w codziennym życiu.

  • Dzięki wbudowanej bezstopniowej regulacji Twoje siedzisko SEDEO PRO można wyregulować tak, aby idealnie pasowało do Ciebie teraz i w przyszłości. Jeśli Twoje potrzeby ulegną zmianie, prosta regulacja za pomocą jednego narzędzia oznacza, że ​​szerokość siedziska można zmieniać w zakresie od 15 do 24 cali, a głębokość siedziska można regulować w zakresie od 16 do 22 cali. Co najlepsze, wszystkie te regulacje można wykonać, gdy siedzisz na wózku, aby zapewnić dokładność dopasowania.

  • Poczuj maksymalny komfort, ponieważ siedzisko, oparcie, zagłówek i podłokietniki są dostosowane do Twoich indywidualnych wymagań.

  • Potrzebujesz się położyć, aby odciążyć lub zrelaksować się? A może chcesz sięgnąć po te przedmioty z najwyższej półki w swojej kuchni lub biurze? Dzięki szerokiej gamie ulepszonych opcji windy i pochylania, system siedzisk SEDEO PRO umożliwia znalezienie pozycji pasujących do Ciebie i Twojego stylu życia oraz zapewnia maksymalny komfort podczas zmiany.

    NOWE oparcie z systemem Anti-Shear obejmuje ruchy w zakresie 0-50 stopni, aby zminimalizować siły ścinające działające na plecy, podczas gdy NOWE podnóżki z mocowaniem centralnym wydłużają się do podłogi lub w zakresie od 0 do 90 stopni. Obie zapewniają maksymalny komfort podczas zmiany.

  • Czego oczekujesz od siedziska? Opcje elektrycznych? Wygodnej poduszka? Uchwytów ułatwiających transfer? Niezależnie od Twoich wymagań, szeroka gama opcji SEDEO PRO oznacza, że ​​możesz uzyskać dokładnie to, czego chcesz, bez potrzeby składania specjalnych życzeń. A jeśli Twoje wymagania są naprawdę specjalne? Nasz dział Built-4-Me jest zawsze pod ręką, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego, dopasowanego do Ciebie.

  • Wyjątkowo głębokie, elastyczne oparcie SEDEO PRO zapewnia maksymalne podparcie i wygodną pozycję siedzącą, dzięki czemu zawsze czujesz się dobrze podparty. Bardziej złożone wymagania dotyczące pozycjonowania? Po prostu wybierz z naszej szerokiej oferty pelot bocznych, biodrowych lub kolanowych lub klinów odwodzących.

SEDEO PRO - Siedzisko na zamówienie

Sterowanie

Opatentowane programowalne przyciski QUICKIE

Zmień funkcję dowolnego przycisku joysticka na dowolne polecenie dzięki opatentowanym przyciskom programowalnym QUICKIE. Możesz też przypisać drugą (długie przyciśnięcie) funkcję do przycisków, zapewniając szybszy, prostszy i płynniejszy dostęp do często używanych funkcji bez konieczności używania joysticka.

Opatentowane programowalne przyciski QUICKIE

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Całkowita szerokość:640 mm
Całkowita długość:Max. 1340 mm
Szerokosc siedziska:380 - 560 mm
Wysokość siedziska:415 – 490 mm
Glebokosc siedziska:400 - 560 mm
Wysokosc oparcia:440 - 560 mm
Odchylane oparcie:90° - 150°
Promień skrętu:735 mm
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:40 km
Wybór predkosci:6/8/10/13 kph
Akumulatory:60 Ah, 80 Ah (opcjonalnie)
Maksymalny kat podjazdu:
Maksymalna wysokosc kraweznika:70 mm
Elektronika:Elektronika R-Net; światła i wskaźniki
Maksymalna waga użytkownika:160 kg
Transport
Crash test?Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi ISO 7176-19

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.