{

QUICKIE Q700 M Sedeo Prowózek elektryczny z napędem na środkowe koła

Q700 M to najbardziej zaawansowany wózek elektryczny QUICKIE z napędem na środkowe koła! Wyposażony w NOWE zawieszenie SpiderTrac™ 2.0, niezwykle wygodny - i odpowiedni dla wszystkich - system siedzeń SEDEO PRO i innowacyjne elementy sterujące.

Najlepsze wrażenia!

Odkryj wyjątkowe wrażenia z jazdy dzięki efektownemu Q700® M, wysokowydajnemu wózkowi elektrycznemu o doskonałym stylu i zwrotności. Oferując NOWE i ulepszone sportowe zawieszenie SpiderTrac™ 2.0 zapewniające superpłynną jazdę, ciesz się najbardziej niezawodną i intuicyjną jazdą z największą pewnością dzięki podstawie z napędem na środkowe koła wypełnionej najnowszą technologią, która zapewni Ci bezpieczeństwo na trasie. Ciesz się niezwykle wygodnym i odpowiednim dla wszystkich systemem siedzisk SEDEO® PRO. Ponadto pozostań w kontakcie z otaczającym Cię światem dzięki szerokiej gamie łatwych w użyciu elementów sterujących i spersonalizuj swój wózek za pomocą opatentowanych przycisków programowalnych QUICKIE.

Poproś o broszurę OPCJE I CENY

Ewolucja wydajności napędu na środkowe koła.

Dzięki zaawansowanej podstawie jezdnej Q700 M jest idealnym partnerem do testowania terenu - zapewniając najbardziej komfortową i responsywną jazdę. Zostajesz w domu? Czuj się jak w domu dzięki doskonałej zwrotności w pomieszczeniach i intuicyjnej jeździe, które ułatwiają poruszanie się po ciasnych, kompaktowych przestrzeniach.

Doskonała zwinność w pomieszczeniach

Obracając się wokół własnej osi, ciesz się intuicyjną jazdą i doskonałą zwrotnością w ciasnych, kompaktowych przestrzeniach dzięki wąskiej (620 mm) podstawie i promieniowi skrętu 1100 mm. Ponadto z łatwością wiedź pod stół i uzyskaj dostęp do pojazdów przystosowanych do wózków  (WAV) dziękij wysokości siedziska, wynoszącej zaledwie 445 mm.

Wysokowydajne amortzowane zawieszenie

Wspinaj się po krawężnikach do 100 mm (4") i ciesz się sztywniejszą, bardziej responsywną jazdą dzięki rewolucyjnemu zawieszeniu SpiderTrac™ 2.0. Dzięki niezależnemu ruchowi wszystkich sześciu kół, przednie i tylne koła umożliwiają wspinanie (w górę i w dół) na strome przeszkody przy jednoczesnym trzymaniu wszystkich 6 kół na ziemi – nawet podczas wjeżdżania na wzniesienia o nachyleniu do 10 stopni.

Bezpiecznie na drodze

Opcjonalny system żyroskopowej kontroli trakcji automatycznie wykrywa i koryguje najmniejsze odchylenie od kierunku jazdy. Zapewniając precyzyjny napęd, mniejszą liczbę fizycznych działań wymaganych do utrzymania właściwego toru jazdy – dzięki czemu prowadzenie jest mniej wymagające (zwłaszcza w przypadku korzystania ze  sterowników specjalnych).

Maksymalna Swoboda

Dzięki dużym kołom, mocnym 4-biegunowym silnikom o wysokim momencie obrotowym, zapewniającym prędkość 6, 8, 10 lub 13 km/h oraz bateriom 60 lub 80 Ah, aby zmaksymalizować zasięg, zawsze możesz podróżować pewnie z QUICKIE Q700 M.

Ponadczasowy design, który pozostawia niezatarte wrażenie

Styl, to sprawa osobista — dlatego masz do wyboru 7 żywych, kolorowych akcentów, które pasują do Twojej osobowości. Dzięki ukrytym przewodom i komponentom w połączeniu z precyzyjnie dopasowaną tapicerką jest to elektryczny wózek, który zapewnia naprawdę smukłą i minimalistyczną sylwetkę pod każdym kątem. Zainspirowany jego designem, chcesz czegoś dodatkowego? Nasz zespół Built-4-Me może dostosować Twój  wózek elektryczny, aby uzyskać efektowny wyraz Ciebie. Dlaczego nie wziąć go na przejażdżkę i doświadczyć stylu w ruchu?

Umów się na prezentację

Ewolucja wydajności napędu na środkowe koła.

SEDEO PRO - Siedzenia na zamówienie

System siedzisk SEDEO PRO łączy w sobie wysoce regulowaną i konfigurowalną ramę siedziska z doskonałym wyborem opcji podparcia, w tym szeroką gamą poduszek siedzisk i oparć SEDEO PRO dla łagodnych i średnich potrzeb klinicznych. SEDEO PRO jest bardzo wygodny w użyciu i zwiększa niezależność użytkownika w codziennym życiu.

 • Dostosuj głębokość i szerokość siedziska, kąt i wysokość oparcia, kąt podnóżka, długość podudzia, wysokość i głębokość podłokietnika oraz wysokość zagłówka. Te opcje regulacji zapewniają całkowitą elastyczność i można je wykonać szybko i łatwo, tworząc odpowiednią dla Ciebie pozycję siedzenia.

  Wszystko za pomocą jednego narzędzia pozwalającego na łatwą konfigurację w przypadku zmieniających się wymagań.

 • Odkryj nowe, elektrycznie regulowane oparcie z funkcją Anti-shear 100 mm – upewnij się, że oparcie nie przesuwa się w stosunku do Twojego ciała. Dodatkowo dostępne jest oparcie stałe lub dwie opcje oparcia odchylanego: mechaniczne oraz z siłownikami elektrycznymi.

 • Elektrycznie podnoszący i kompensujący długość podnóżek pozwala osiągnąć najlepszą pozycję. Jest dostępny w wersji z mocowaniem centralnym i odchylanymi uchwytami podnóżków (ta ostatnia jest pokazana na zdjęciu po prawej).

  Dodatkowo można również wybrać standardowe mocowanie centralne lub odchylany podnóżek o 70° oraz podnoszony ręcznie podnóżek.

 • Dla systemu siedzeń SEDEO PRO dostępna jest szeroka gama poduszek siedzisk i poduszek oparć, w tym elastyczna poduszka oparcia z regulowanymi paskami i podparciem bocznym - dla wyjątkowego komfortu i łatwego pozycjonowania.

 • Dostępnych jest wiele elementów pozycjonujących, takich jak zagłówki SEDEO i zagłówki  WHITMYER, headrests, odchylane boczne peloty klatki piersiowej, peloty ud lub podpórki kolan.

  Wszystkie elementy pozycjonujące można łatwo odchylać lub zdejmować.

 • Łatwy w obsłudze podłokietnik odchylany do tyłu zapewnia wolną przestrzeń do przesiadania. Możesz wybrać wersję zdejmowaną lub odchylaną (ta ostatnia jest pokazana na zdjęciu po prawej).

  Dostępne również: podłokietnik zdejmowany  jednosłupkowy. Wszystkie kompatybilne z 5 opcjami poduszek podłokietników.

 • SEDEO PRO oferuje doskonały wybór opcji, aby stworzyć idealne dopasowanie dla użytkownika. Z czterema typami oparcia, czterema typami podłokietników, pięcioma typami podnóżków oraz szeroką gamą poduszek siedziska i oparcia, zagłówka i opcji ustawienia. Można go łatwo dostosować do indywidualnych wymagań i szybko dostosować do zmieniających się potrzeb.

SEDEO PRO - Siedzenia na zamówienie

Sterowanie

Opatentowane programowalne przyciski QUICKIE

Zmień funkcję dowolnego przycisku joysticka na dowolne polecenie dzięki opatentowanym przyciskom programowalnym QUICKIE. Możesz też przypisać drugą (długie przyciśnięcie) funkcję do przycisków, zapewniając szybszy, prostszy i płynniejszy dostęp do często używanych funkcji bez konieczności używania joysticka.

Opatentowane programowalne przyciski QUICKIE

ELASTYCZNE OPARCIE SEDEO

Zanurzenie, które trzeba poczuć, żeby uwierzyć!

Zamiast solidnej podstawy, Flexi-Back owija się i dopasowuje do kształtu kręgosłupa, zapewniając lepszy kontakt, komfort i stabilność. Podobnie zintegrowane elementy boczne „obejmują” boki, zmuszając piankę do dopasowywania się do anatomicznych krzywizn. Boczne elementy można regulować niezależnie, aby pomóc w stabilizacji i wyrównaniu tułowia.

Zanurzenie, które trzeba poczuć, żeby uwierzyć!

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Całkowita szerokość:620 - 700 mm
Całkowita długość:max. 1190 mm
Szerokość siedziska:380 - 560 mm
Wysokość siedziska:415 - 490 mm
Głębokość siedziska:400 - 560 mm
Pochylenie siedziska:30° / 50°
Wysokosc oparcia:440 - 560 mm
Odchylane oparcie:90° to 150°
Promień skrętu:560 - 630 mm
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:Maks. 40 km (akumulatory 80 Ah)
Wybór predkosci:6 i 8 km/h (standard), 10 i 12,5 km/h (opcja)
Akumulatory:60 Ah, 80 Ah (opcjonalnie)
Maksymalny kat podjazdu:
Maksymalna wysokosc kraweznika:100 mm
Elektronika:Elektronika R-Net; światła i wskaźniki
Minimalna wysokosc wózka:od 145 kg (w tym akumulatory 60 Ah)
Maksymalna waga użytkownika:160 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.