{

JAY BalancePoduszka

Poduszki chroniące skórę i utrzymujące postawę

Optymalizacja pod kątem stabilności, wygody i ochrony skóry

Cechy:

  • Nowe cechy to na przykład profilowana, gruba warstwa miękkiej pianki, chroniąca guzy kulszowe i krętarze
  • Nowy kształt obszaru obciążanego miednicy (PLA) z bliżej umieszczoną tylną ścianką zapobiega przemieszczaniu się płynu
  • Nowa konstrukcja wkładki z płynem zmniejsza liczbę koniecznych czynności konserwacyjnych
  • Podwójny pokrowiec zapewnia wysoki stopień ochrony skóry i wygodę
  • Dostępne są trzy różne pokrowce: mikroklimatyczny, dla osób nietrzymających moczu i ze stretchu

Zastosowania kliniczne:

  • Poduszka otacza wszystkie wystające części kostne miednicy, maksymalizując rozłożenie nacisku i chroniąc skórę
  • Maksymalna stabilność i utrzymanie postawy są możliwe dzięki konstrukcji PLA, opracowanej w oparciu o pomiary antropometryczne
  • W pokrowcu wewnętrznym mogą zostać umieszczone elementy utrzymujące postawę, co ułatwia dostosowanie ortopedyczne, zwiększa tolerancję siedzenia oraz pozwala sprostać zmieniającym się potrzebom użytkownika
Umów sie na pokaz
JAY Balance - poduszka siedziska
Wielowarstwowa, profilowana podstawa piankowa

Wielowarstwowa, profilowana podstawa piankowa

Profilowana, gruba warstwa miękkiej pianki, chroniąca guzy kulszowe i krętarze

Innowacyjny, podwójny pokrowiec

Innowacyjny, podwójny pokrowiec

Podwójny pokrowiec zapewnia wysoki stopień ochrony skóry i wygodę

Wyprofilowana podstawa z pianki o wielu gęstościach

Wyprofilowana podstawa z pianki o wielu gęstościach

JAY Balance ma wygodnie podtrzymującą podstawę dzięki warstwie mocnej, wyprofilowanej pianki o zamkniętych komórkach, pokrytej miękką górną warstwą o otwartych komórkach. Podstawa jest dostępna w niskoprofilowej standardowej wysokości 75 mm lub 100 mm, co zapewnia głębsze zanurzenie i lepsze pozycjonowanie miednicy. Oba rozmiary mają konstrukcję obszaru obciążenia miednicy (PLA) opartą na danych antropometrycznych, co zapewnia stabilne i dokładne dopasowanie. PLA ma tylne ograniczenie, aby zapobiec migracji płynów, i miękką piankową warstwę wierzchnią z przodu, aby zapewnić lepsze zanurzenie guzów kulszowych i komfort, nawet w przypadku niewielkiego tylnego pochylenia miednicy. Dostępne są wkładki skośne PLA o długości 1 lub 2 cm, które umożliwiają regulację skośnej pozycji miednicy, poza stabilizacją wewnętrzną JAY Balance obejmuje boczne elementy pozycjonujące miednicy.

Właściwości pozycjonujące

Właściwości pozycjonujące

Poduszka otacza wszystkie wystające części kostne miednicy, maksymalizując rozłożenie nacisku i chroniąc skórę. Maksymalna stabilność i utrzymanie postawy są możliwe dzięki konstrukcji PLA, opracowanej w oparciu o pomiary antropometryczne.

Umów się na pokaz JAY Balance już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Całkowita szerokość:34 cm - 60 cm
Całkowita wysokość:8.5 cm
Głębokość:34 cm - 60 cm
Waga
Całkowita waga:2,4 kg (40 x 46 with fluid insert); 1,9 kg (40 x 46 with air insert)
Maksymalna waga użytkownika:150 kg (34 cm – 50 cm widths); 225 kg (56 cm – 60 cm widths)
Opcje produktu
Rodzaj pokrowca:Incontinent, Microclimatic and Stretch
typ poduszki:Fluid, Single Air and Dual Air bladders

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.