EMPULSE F55 (14")Urządzenie napędowe do wózka

Odkrywaj miejsca dotąd niedostępne

Odkrywaj miejsca dotąd nieznane

Empulse F55 pozwala odkrywać miejsca, które kiedyś były poza zasięgiem. Wersja 14-calowych kół zwiększa komfort jazdy, zwłaszcza w trudniejszym terenie. Większy, stabilniejszy i zorientowany na offroad. Przeznaczony wyłącznie do użytku na zewnątrz.

Umów sie na pokaz
Empulse F55 - wersja z kołami 14

Korzystaj z życia

Idealne rozwiązanie, jeśli szukasz przyjaznego dla środowiska urządzenia, które jest łatwe w obsłudze i pomaga odkrywać nowe miejsca, które kiedyś były poza zasięgiem.

Bezszczotkowy silnik elektryczny o dużej mocy i optymalna przyczepność sprawią, że poradzisz sobie w niemal każdym terenie.

ZALEDWIE KILKA SEKUND dzieli Cię od przygody w mieście i poza nim: prosty w obsłudze mechanizm montażu umożliwia przyłączenie Empulse F55 do każdego rodzaju wózka w kilka sekund, by zyskać niezawodnego towarzysza codziennych wypraw.

Inteligentnie zaprojektowany z myślą o większej niezależności. Dzięki F55 użytkownik może wybrać się dalej niż dotychczas, oszczędzając przy tym siły i doświadczając czystej przyjemności z jazdy.

Dzięki składanej ramie, rozmiar Empulse F55 można na czas transportu zmniejszyć w kilka sekund:
złóż część ramy, która służy do połączenia z wózkiem, włóż drążek kierownicy, a powstanie poręczny, łatwy do spakowania pakiet. W razie potrzeby tą część można również całkowicie zdemontować.

Korzystaj z życia

Mobilność łatwiejsza niż dotychczas

Empulse F55 jest kompatybilny z większością wózków inwalidzkich z ramą z zamkniętym przodem i oferuje wiele korzyści w codziennym życiu.

  • Akumulator litowo-jonowy o pojemności 8,1 Ah i zasięgu do 25 km, z inteligentnym systemem zarządzania mocą, zapewnia sprawniejsze cykle ładowania i większą trwałość.

  • Wolisz przygotować swój Empulse F55 na wyzwania miejskiej dżungli, zakładając koła 8,5” czy cieszyć się większym komfortem jazdy z kołami 14”? Wersja 14-calowa zapewnia większą stabilność przy dużej prędkości, lepsze możliwości terenowe i wygodniejszą jazdę. F55 pozwala dostosować równowagę wagi i zoptymalizować przyczepność. Dwa niezależne układy hamulcowe zapewniają większe bezpieczeństwo.

  • Prosty w obsłudze mechanizm montażu umożliwia przyłączenie Empulse F55 do każdego rodzaju wózka. Dzięki składanej ramie, rozmiar Empulse F55 można na czas transportu zmniejszyć w zaledwie kilka sekund.

  • Pełna kontrola i czytelny wyświetlacz: tryb prędkości, przebyty dystans, całkowity przebieg, stan akumulatora, zużycie energii.

Mobilność łatwiejsza niż dotychczas
Timo Amerouso

Testimonial

Timo Amerouso

Bardzo wcześnie chciałem tylko jednego: nauczyć się jeździć konno. W wieku dwunastu lat dostałem swojego pierwszego konia i to był początek obiecującej kariery skoczka przez przeszkody.

Ale poważny wypadek drogowy w 1995 roku zmienił wszystko. Od tego dnia jeżdżę na wózku inwalidzkim, bieganie jest niemożliwe. Ale moja pasja do jazdy konnej i koni pozostała. Moje konie są moją kotwicą oraz źródłem siły i inspiracji. I tak po wypadku zacząłem szukać nowych sposobów podążania swoją drogą.

Nie zawsze było to łatwe. Dziś pracuję jako trener, autor i prowadzę wykłady w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Trenuję konie w różnym wieku i na różnym poziomie wyszkolenia, a także prowadzę seminaria i sesje coachingowe na temat rozwoju osobowości, motywacji i inspiracji. Zarówno w pracy jako mediator koni, jak i na wykładach z wielką przyjemnością przekazuję swoje doświadczenia. Sukces jest nieodpartą konsekwencją wytrwałości i wiem, że każdy może to zrobić. Moim celem jest pokazanie ludziom, jak duży potencjał tkwi w każdym z nas.

Ale nie tylko zawodowo jestem w ciągłym ruchu. Wolny czas wolę spędzać z partnerką, koniami lub jeździć na rowerze z pieskiem Mią. Osiągam to, co chcę, a moje nowe urządzenie z napędem do wózka to ulga w życiu codziennym. Jest mały, poręczny, zwrotny, daje dużo frajdy, a jednocześnie jest prawdziwą alternatywą dla samochodu.

Instagram: @timoameruso

Umów się na pokaz EMPULSE F55 (14") już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Calkowita szerokosc:260 - 480 mm (Wheelchair front frame width)
Rozmiar kola przedniego:14''
Kolory:4: Black, red, blue, orange
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:25 km
Wybór predkosci:6 kph; optional 10 kph or 15 kph
Akumulatory:Lithium-ion, 36V, 8.1 Ah
Maksymalna wysokosc kraweznika:up to 11% (6°)
Calkowita waga:From 13 kg (with battery)
Maksymalna waga uzytkownika:110 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie