QUICKIE Q200 Rwózek elektryczny z napędem na tylne koła

Kompaktowy, zwrotny we wnętrzach, skuteczny na ulicy

Wyjątkowo kompaktowy wózek elektryczny do użytku wewnątrz i na zewnątrz

Inteligentne rozwiązania zrywają z podziałem na wózki do użytku w domu lub poza nim. QUICKIE Q200R jest wyjątkowo kompaktowy, dzięki czemu znakomicie sprawdza się we wnętrzach, a przy tym stabilny, że na ulicy czuje się jak w domu. 

Inteligentna konstrukcja i atrakcyjny wygląd w atrakcyjnej cenie - to nie tyle wózek w wersji podstawowej, co wózek z napędem elektrycznym, gotowy na wyzwania czekające użytkowników każdego dnia. 

Umów sie na pokaz OPCJE I CENY
Crash Tested

TECHNOLOGIA SMART BASE

Model Q200 R to nasza odpowiedź na wyzwanie stworzenia PRAWDZIWIE uniwersalnego wózka z napędem elektrycznym. Takiego, który będzie znakomicie manewrował w ciasnych pomieszczeniach, BEZ narażania na szwank stabilności i wydajności w jeździe na zewnątrz. 

Jest to INTELIGENTNA podstawa testowa, umożliwiająca szybką regulację szerokości, długości, wysokości kół i kółek przednich oraz położenia siedziska. Precyzyjne, drobne zmiany umożliwiły uzyskanie idealnej geometrii podwozia tego PRAWDZIWIE uniwersalnego wózka z napędem. 

W efekcie powstał wózek Q200 R. Prawdziwie kompaktowy wózek z napędem elektrycznym charakteryzujący się najwyższą przyczepnością, stabilnością, a nawet możliwością wjazdu na krawężnik o wysokości do 100 mm. 

Cechy produktu Q200 R

INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA zrywają z podziałem na wózki do użytku w domu i poza nim. QUICKIE Q200 R jest wyjątkowo kompaktowy, dzięki czemu znakomicie sprawdza się wewnątrz, a przy tym stabilny, że na ulicy czuje się jak w domu. Inteligentna konstrukcja i atrakcyjny wygląd to nie tyle wózek w wersji podstawowej, co wózek z napędem elektrycznym, gotowy na wyzwania czekające użytkowników każdego dnia.

 • Dynamiczne akumulatory 55 Ah w modelu Q200 R są stworzone do wyjścia na miasto czy dłuższych wyjazdów. Możliwość przejechania nawet 31 km bez doładowania pozwala zaglądać po drodze w różne ciekawe miejsca. 

 • Precyzyjnie dobrana długość oznacza, że model Q200 R bez trudu mieści się w windach wewnętrznych i zewnętrznych oraz innych miejscach o niewielkej powierzchni, bez typowego w takich przypadkach narażenia stabilności. 

  Wyjątkowo wąska podstawa wózka Q200 R umożliwi Ci wjazd tam, gdzie inne wózki się nie zmieszczą, nawet w wąskie ścieżki czy między stoliki zatłoczonej kawiarni (szerokość podstawy to zaledwie 58 cm). 

  Tylny napęd wózka Q200 R jest niezwykle intuicyjny. Obsługa układu sterowania jest tak oczywista, że użytkownik bez trudu poradzi sobie w najtrudniejszych sytuacjach. 

 • Innowacyjne metody projektowe wykorzystane do precyzyjnego sprawdzenia sposobu, w jaki zmiana geometrii podstawy napędowej wpływa na wydajność jazdy, pozwoliły na opracowanie prawdziwie uniwersalnego wózka z napędem. 

 • Opływowe, minimalistyczne wzornictwo kontrastuje z eleganckim, czarnym korpusem. Możliwość dostosowania do własnych gustów za pomocą akcentów kolorystycznych w żywych kolorach. 

 • Kompatybilność z samochodami przystosowanymi do przewozu osób niepełnosprawnych umożliwia samodzielne ich opuszczenie, a testy zderzeniowe dowiodły przydatności wózka jako fotela podczas transportu. Wyjątkowo mały ciężar, 98 kg (z akumulatorami), sprawia, że podczas załadunku wydaje się lekki jak piórko. 

Cechy produktu Q200 R

Doskonała wydajność jazdy na zewnątrz

Dzięki dłuższej podstawie o długości 1070 mm, szerokości 580 mm i większym kołom napędowym 14 '' oraz kółkom 9 '', Q200 R zapewnia większą stabilność i przyczepność niż jego młodszy brat. Mechanizm do pokonywania krawężników będzie przydatny podczas jazdy po nierównym terenie, a także pozwoli pokonać krawężniki do 100 mm.

Potrzebujesz małej pomocy przy pokonywaniu krawężników? Mechanizm łagodnego pokonywania krawężników w wózku Q200 R pozwoli z małą prędkością, a nawet ze stania, pokonać krawężniki o wysokości do 10 cm. 

Mechanizm do pokonywania krawężników mieści się pod podnóżkami, nie zajmując miejsca przeznaczonego na stopy, jak w typowych wózkach, co ma szczególne znaczenie podczas siadania na wózek i wstawania z niego. 

Typowe wózki z napędem do jazdy w domu i poza nim nie radzą sobie najlepiej ze stromymi podjazdami, ale my mamy TECHNOLOGIĘ SMART BASE. Precyzyjne testy dowiodły, że podstawa o długości 1070 mm zapewnia najlepszą stabilność, zapobiegając wywróceniu i zapewniając bezpieczeństwo nawet podczas jazdy w górę stoku o nachyleniu do 8 stopni. 

Przystosowany do transportu publicznego intuicyjny Q200 R jest tak kompaktowy i zwrotny, że wjazd nim do tramwaju, autobusu czy pociągu nie stanowi problemu. Wolisz jeździć samochodem? Model Q200 R składa się i mieści w bagażniku i/lub zastępuje fotel podczas podróży. 

Doskonała wydajność jazdy na zewnątrz
Usiądź i odpocznij

Usiądź i odpocznij

Siedzisko Q200 R zaprojektowano z myślą o Tobie. Liczne ustawienia i 5-paskowe oparcie z regulacją naprężenia spełniają wymagania dotyczące sylwetki, a w razie pojawienia się nowych potrzeb, siedzisko można do nich dostosować. 

 • Głębokość siedziska od 405 do 505 mm
 • Opcjonalna szerokość podnóżków od 380 do 490 mm
 • Kąt oparcia: 0, 4, 8 i 12 stopni
 • Kąt siedziska: 0, 3 i 6 stopni
 • Szerokość siedziska od 430 do 500 mm
 • Osłona boczna od 0 do 50 mm
 • Opcjonalna wysokość siedziska od 450 mm
 • Opcjonalna wysokość podłokietników od 230 do 305 mm

Kompaktowy, zwrotny we wnętrzach

Dzięki najmniejszemu rozmiarowi podstawy o szerokości 580 mm i długości 1070 mm, promień skrętu Q200 R wynosi zaledwie 1700 mm, więc manewrowanie nawet w najciaśniejszych miejscach jest niezwykle łatwe. Q200 R zapewnia stabilną jazdę po miejskich drogach i ścieżkach. To idealny partner na wycieczki. Niewiarygodnie lekki (98 kg) jest łatwy w transporcie do i z samochodu.

Masz już dość ścinania boków wózka i rysowania lakieru w zbyt wąskich futrynach? Wyjątkowo wąska podstawa wózka Q200 R umożliwi Ci łatwy wjazd tam, gdzie inne wózki się nie zmieszczą, nawet w wąskie ścieżki czy między stoliki zatłoczonej kawiarni. 

Pokonuj najostrzejsze wiraże dzięki bardzo małemu promieniowi skrętu. Bez trudu zawracaj w wąskich przejściach, kuchniach i innych miejscach o ograniczonej powierzchi, nie musząc przy tym wykonywać skomplikowanych manewrów. 

Kompaktowy, zwrotny we wnętrzach

Umów się na pokaz QUICKIE Q200 R już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Calkowita szerokosc:580 mm (22.5'')
Calkowita dlugosc:1070 mm (42'')
Szerokosc siedziska:430 - 500 mm (17'' - 19'')
Wysokosc siedziska:450 mm (19'')
Glebokosc siedziska:405 - 505 mm (16'' - 20'')
Pochylenie siedziska:0° - 6°
Wysokosc oparcia:500 mm (20'')
Promień skrętu:1700 mm (67'')
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:31 km
Wybór predkosci:6/10 km/h
Akumulatory:55 Ah
Maksymalny kat podjazdu:
Maksymalna wysokosc kraweznika:70 mm - 100 mm (z elementem do pokonywania krawężników)
Elektronika:VR2
Minimalna wysokosc wózka:od 98 kg (z akumulatorami 55 Ah)
Maksymalna waga uzytkownika:136 kg
Transport
Crash test?Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi ISO 7176-19

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie