{

QUICKIE Q400 R Sedeo Prowózek elektryczny z napędem na tylne koła

Zaawansowana wydajność na zewnątrz/wewnątrz

Manewrowość w pomieszczeniu, wydajność na zewnątrz, zwracający uwagę styl

Nowa baza QUICKIE Q400® R z napędem na tylne koła równoważy zwrotność w pomieszczeniach z solidnymi osiągami w terenie i przyciągającym wzrok stylem. Wszystko to w połączeniu z zaletami wysoce konfigurowalnego siedziska SEDEO® PRO tworzy idealny wózek elektryczny dla każdego.

Poproś o broszurę

Niezawodne działanie napędu na tylne koła.

Nowe podstawy QUICKIE Q400 równoważą zwrotność w pomieszczeniach z wydajnością w terenie i zwracającym uwagę stylem. Wszystko to w połączeniu z zaletami wysoce konfigurowalnego siedziska SEDEO PRO i najbardziej zaawansowanymi elementami sterującymi tworzy idealny wózek elektryczny dla każdego.

Doskonała manewrowość w pomieszczeniach i doskonały dostęp przez wąskie drzwi, w windach i wokół ciasnych przestrzeni dzięki kompaktowemu promieniowi skrętu i wymiarom podstawy.

Łatwe wsiadanie i wysiadanie, bezproblemowy dostęp do pojazdów i dojad do stołó dzięki niższej niż kiedykolwiek wcześniej wysokości siedziska do podłogi od 41,5 cm przy elektrycznym przechylaniu COG lub 42,5 cm przy windzie i przechylaniu.

Znakomita zwrotność w pomieszczeniach

Obracając się wokół własnej osi, ciesz się intuicyjną jazdą i doskonałą zwrotnością w ciasnych, kompaktowych przestrzeniach dzięki wąskiej (640 mm) podstawie i promieniowi skrętu 950 mm. Z łatwością wjedź pod stół i uzyskaj dostęp do pojazdów dostosowanych do wózków (WAV) dzięki niskiemu siedzeniu o wysokości zaledwie 415 mm.

Znakomita wydajność w terenie

Komfort jazdy optymalizuje niezawodne zawieszenie koła napędowego.

Moc, która zabierze Cię tam, gdzie chcesz.

Ciesz się mocą i prędkością na wyciągnięcie ręki dzięki 4-biegunowym silnikom o wysokim momencie obrotowym. Wybierz pomiędzy 6 a 10 km/h (niski moment obrotowy), aby uzyskać najwyższą wydajność. Ponadto, mając do wyboru akumulatory 50 Ah, 60 Ah lub 80 Ah, możesz zmaksymalizować zasięg do 40 km i doświadczyć wydajności na zewnątrz, jak nigdy dotąd!

Niezawodne działanie napędu na tylne koła.

SEDEO PRO - Konfigurowalne siedzisko

System siedzisk SEDEO PRO łączy wysoce regulowaną i konfigurowalną ramę siedziska z doskonałym wyborem opcji podparcia, w tym szeroką gamą poduszek siedzisk i oparć SEDEO PRO dla średnich i wysokich potrzeb klinicznych. SEDEO PRO jest bardzo wygodny w użyciu i zwiększa niezależność użytkownika w codziennym życiu.

  • Oto, nowe, elektrycznie odchylane oparcie 100 mm chroniące przed siłami ścinającymi - dzięki niemu użytkownik nie zsuwa się z poduszki. Ponadto siedzisko SEDEO PRO dostępne jest z przymocowanym na stałę zagłówkiem lub dwoma innymi odchylanymi zagłówkami: mechanicznym i z siłownikiem. 

  • System SEDEO PRO oferuje szeroki wybór poduszek siedziska i oparcia, w tym elastyczną poduszkę oparcia z regulowanymi paskami i pelotami bocznymi, co zapewnia wyjątkową wygodę i ułatwia pozycjonowanie. 

  • Łatwe w obsłudze odchylane podłokietniki zapewniają bezproblemowe przesiadanie się. Można wybrać wersję zdejmowaną lub odchylaną. Dostępny jest także jednosłupkowy, zdejmowany podłokietnik. Wszystkie wersje są kompatybilne z 5 opcjami poduszek podłokietnika. 

  • Rama SEDEO PRO jest niezwykle elastyczna i w pełni regulowana. Wszelkie regulacje można wykonać w szybki i prosty sposób za pomocą jednego narzędzia, nawet gdy użytkownik siedzi na wózku. Ramę można łatwo dostosować i zmodyfikować pod kątem zmieniających się potrzeb użytkownika. 

  • Wysokiej klasy, w pełni regulowana rama siedziska z wieloma opcjami konfiguracji i dużym wyborem wygodnych poduszek i opcji pozycjonowania. Dzięki szerokiej ofercie podłokietników, poduszek podłokietników, podnóżków, poduszek siedziska i oparć, zagłówków i akcesoriów do pozycjonowania, SEDEO PRO zapewnia dużą wszechstronność i łatwość dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkowników. 

  • Dostępnych jest także wiele elementów pozycjonujących, takich jak SEDEO & WHITMYER, odchylane boczne peloty piersiowe oraz peloty udowe lub kolanowe. Wszystkie elementy pozycjonujące łatwo odchylić lub zdjąć. 

  • Elektryczny podnóżek z regulacją kąta i długości pozwala uzyskać optymalną pozycję. Dostępny jest w wersji montowanej centralnie i odchylanej. Ponadto można wybrać podnóżek ze standardowym montażem centralnym, odchylany 70 stopni lub odchylany ręcznie z regulacją kąta.

SEDEO PRO - Konfigurowalne siedzisko

Kontrola na wyciągnięcie ręki

Kontroluj swoje środowisko za pomocą Q400 R SEDEO PRO i jego zaawansowanej technologii kontrolera. Dostępny z niezawodnym sterowaniem VR2 i doskonałym zaawansowanym joystickiem R-Net, duży, czytelny wyświetlacz HD i proste w obsłudze przełączniki łopatkowe pozwalają na intuicyjną obsługę.

ŁĄCZNOŚĆ

Bezproblemowo przejmij kontrolę nad swoim środowiskiem za pomocą zintegrowanej funkcji podczerwieni. Z łatwością steruj telewizorem, stacjami dokującymi i innymi domowymi systemami rozrywki za pomocą joysticka.

BLUETOOTH I IDRIVE 

Steruj telefonem, komputerem, tabletem i innymi urządzeniami Bluetooth oraz i-urządzeniami za pomocą tego przydatnej opcji. Podłącz i steruj maksymalnie czterema urządzeniami..

OPATENTOWANE PRZYCISKI PROGRAMOWALNE QUICKIE

Zmień funkcję dowolnego przycisku na joysticku na dowolne polecenie, dzięki opatentowanym przyciskom QUICKIE z możliwością programowania. Do przycisków można również przypisać drugą funkcję (długie naciśnięcie), aby uzyskać szybszy, prostszy i płynniejszy dostęp do często używanych funkcji bez konieczności używania joysticka.

Sterowniki specjalne Switch-It

Jeśli sterowanie za pomocą tradycyjnego joysticka nie jest najlepszą opcją, alternatywne sterowniki specjalne napędu pozwolą Ci w pełni wykorzystać możliwości i korzyści płynące z prowadzenia wózka elektrycznego Q400 R SEDEO PRO.

Dowiedz się więcej
Joystick Allround Switch-It

Joystick Allround

Wielofunkcyjny joystick do wózka elektrycznego

Kompaktowy Joystick VersaGuide Switch-It

VersaGuide

Kompaktowa proporcjonalna regulacja

Mini joystick Switch-It MicroGuide

MicroGuide

Mini joystick proporcjonalny wymagający niewielkiej siły

Joystick Switch-It MicroPilot

MicroPilot

Mini joystick proporcjonalny obsługiwany przeniesieniem siły

VersaGuide EZ

VersaGuide EZ

Lekkie, kompaktowe sterowanie proporcjonalne

System mocowania sterowników podbródka Switch-It

System mocowania sterowników podbródka

Elektryczny i ręczny mechanizm odchylania sterowników podbródka

System mocowania Link-It

System mocowania Link-It

Montaż urządzeń wejściowych na wózku elektrycznym

Sterownik głową Dual Pro™ Switch-It

Dual Pro™

Prawdziwie proporcjonalny układ sterowania głową zapewniający intuicyjną jazdę

Skrzynka kontrolna Switch-It Ctrl+5 do wózków

Skrzynka kontrolna Ctrl+5

Wygodny dostęp do programowalnych funkcji wózka elektrycznego

SWITCH-IT Vigo Head Drive

Vigo Head Drive

Dyskretne, proporcjonalne sterowanie napędem i myszą za pomocą głowy.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Całkowita szerokość:640 mm
Całkowita długość:Maks. 1190 mm
Szerokosc siedziska:380 - 560 mm
Wysokość siedziska:415 - 490 mm
Glebokosc siedziska:400 - 560 mm
Wysokosc oparcia:440 - 560 mm
Odchylane oparcie:90° do 150°
Promień skrętu:950 mm
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:Maks. 40 km (z akumulatorami 80 Ah)
Wybór predkosci:6/10 km/h
Akumulatory:50 Ah, 60 Ah, 80 Ah
Maksymalny kat podjazdu:
Maksymalna wysokosc kraweznika:65 mm
Elektronika:VR2, R-Net
Minimalna wysokosc wózka:130 kg
Maksymalna waga użytkownika:136 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.