{

QUICKIE Nitrum HybridWózek ze sztywną ramą

Połączenie stabilności i wytrzymałości z lekką konstrukcją i pełną regulacją. Odpowiedni dla użytkowników do 140 kg.

Wyjątkowo sztywna konstrukcja ramy i niezrównany komfort jazdy

Nitrum® Hybrid to wzmocniona wersja naszego najlżejszego regulowanego wózka o mocnej konstrukcji ramy, oferującej niezwykłą stabilność i wyższą wagę użytkownika do 140 kg. Uniesione dolne rury znacznie ułatwiają transport. Wszystkie wózki inwalidzkie Nitrum są przeznaczone dla użytkowników ceniących wydajność i lekką konstrukcję. Rewolucyjna konstrukcja, która minimalizuje wysiłek związany z napędzaniem wózka, jednocześnie maksymalizuje ruch.

Umów sie na pokaz
Crash Tested QUICKIE Nitrum Hybrid Wheelchair

Zaprojektuj swój wózek

Wizualizer 3D

Nasz wizualizer online pomoże Ci stworzyć NITRUM swoich marzeń. Po prostu kliknij przycisk poniżej, aby rozpocząć.

Start
Wizualizer 3D

Zobacz to dzięki Augmented Reality.

Doświadcz NITRUM w prawdziwym świecie. Wystarczy zeskanować kod QR telefonem i wybrać jedną z wstępnych konfiguracji osobiście wybranych przez użytkowników wózków inwalidzkich.

Waga & wytrzymałość

Niezrównany komfort jazdy

To innowacyjna inżynieria w najlepszym wydaniu. Wykorzystujemy najnowocześniejsze materiały i zasady, aby zminimalizować wagę (od 8,4 kg) i zmaksymalizować wytrzymałość, dzięki czemu potrzebujesz mniej energii do napędzania wózka.

 

  • Z mniejszą liczbą punktów naprężenia dzięki wydłużonym bokom, nasze wyjątkowe owalne rurki są mocniejsze niż okrągłe, ponieważ są mniej podatne na zginanie pod naciskiem. Owalne rurki są lżejsze, ponieważ ich kształt wymaga zużycia mniejszej ilości materiału do ich wyprodukowania.

  • Wyrzeźbiona z wytrzymałego aluminium 7020 rama jest poddawana specjalnej obróbce cieplnej przy użyciu naszej opatentowanej technologii ShapeLoc, dzięki czemu rurki mogą być znacznie cieńsze i lżejsze bez utraty wytrzymałości.

  • Łączniki kółek przednich i rurek poprzecznych mocowanych na ramie mogą zwiększać wagę i powodować straty energii poprzez wibracje. NITRUM jest ręcznie spawany w jedną kompletną ramę, dzięki czemu, bez zmęczenia,  możesz przejechać dalej i szybciej. 

  • Ergonomiczne uchwyty (dodatkowo wyposażone w gumowe nakładki) z tyłu oparcia, jak i pod siedziskiem zapewnią lepszy chwyt i balans w momencie przenoszenia wózka (zapewniając tym samym zmniejszenie obciążenia nadgarstków).

Niezrównany komfort jazdy
Opatentowana konstrukcja łącznika kół przednich

Precyzyjna kontrola

Opatentowana konstrukcja łącznika kół przednich

Zamiast wielu spawanych części, łącznik kółek przednich jest jednym wydrążonym elementem odkuwanym. Mocniejsze, lżejsze i całkowicie regulowane, kąt kółka (1) i wysokość (2) można regulować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Długość i kąt łącznika kółka przedniego są również dostosowane do Twojego wózka inwalidzkiego, aby zapewnić najlepszą obsługę, skręcanie i sprawność napędu.

Zintegrowane światła LED

INNOWACJE OPARTE NA OPINII UŻYTKOWNIKÓW

Zintegrowane światła LED

Dzięki 3 trybom wyświetlania (wysoki, niski i migający) rozświetl swoją noc do 4 godzin czasu pracy. Akumulator można łatwo odłączyć w celu naładowania, oszczędzając 110 g wagi wózka inwalidzkiego.

Umów się na pokaz QUICKIE Nitrum Hybrid już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Szerokość siedziska:320-500 mm
Głębokość siedziska:340-500 mm
Wysokosc siedziska z przodu:430-570 mm
wysokość siedziska z tyłu:370-500 mm
Wysokosc oparcia:250-450 mm
Odchylane oparcie:-17.5° - 10°
Kolory:24
Dane Techniczne/Waga
Maksymalna waga użytkownika:140 kg
Całkowita waga:8.4 kg
Transport
Crash test?Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi ISO 7176-19

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.