QUICKIE Q700 F Sedeo Prowózek elektryczny z napędem na przednie koła

Q700 F to najbardziej zaawansowany wózek elektryczny QUICKIE z napędem na przednie koła! Wyposażony w technologię żyroskopowej kontroli trakcji i poziomowania, wysoce regulowany i w pełni konfigurowalny system siedzeń SEDEO PRO oraz innowacyjne elementy sterujące.

Maksymalna swoboda

Odkryj wyjątkowe wrażenia z jazdy dzięki Q700® F, wysokowydajnemu wózkowi elektrycznemu z napędem na przednie koła, który wyróżnia się doskonałym stylem i zwrotnością. Innowacyjny system zawieszenia Full Track (FTSS) zapewnia optymalny komfort ptzy amortyzacji wszystkich czterech kół.  Żyroskopowa kontrola trakcji zapewnia bezpieczeństwo jazdy, a technologia poziomowania zapewnia, że ​​oba koła zachowują maksymalną przyczepność w każdym momencie. Ciesz się wysoce regulowanym i w pełni konfigurowalnym SEDEO® PRO, biomechanicznym systemem siedziska, który odzwierciedla naturalną pozycję Twojego ciała, zapewniając idealną pozycję siedzenia przez cały czas! Ponadto pozostań w kontakcie z otaczającym Cię światem dzięki szerokiej gamie łatwych w obsłudze elementów sterujących i spersonalizuj swój wózek za pomocą opatentowanych przycisków programowalnych QUICKIE.

Umów sie na pokaz OPCJE I CENY

Zaawansowana inżynieria podstawowy napędowej

Podstawa napędu na przednie koła w Q700 F SEDEO PRO zapewnia doskonałe osiągi na zewnątrz, dobrą zwrotność w pomieszczeniach i najlepszą stabilność na stromych zjazdach.

Maksymalna trakcja dzięki unikalnej technologii niwelowania nierówności

Oba koła napędowe są połączone drążkiem obrotowym, który pochłania naturalny ciąg na jedną stronę podczas szybkiej jazdy po pochyleniach i pokonywaniu zakrętów. Oba koła zachowują maksymalną przyczepność przez cały czas.

Optymalny komfort dzięki niezależnemu zawieszeniu wszystkich czterech kół

Dzięki systemowi pełnego zawieszenia (FTSS) możesz pokonać każdą przeszkodę i ledwo ją poczuć. Komfort jazdy jest zoptymalizowany dzięki nowemu zawieszeniu, które amortyzuje wszystkie małe, codzienne nierówności na drodze.

Bezpiecznie na drodze

Opcjonalny system żyroskopowej kontroli trakcji automatycznie wykrywa i koryguje najmniejsze odchylenie od kierunku jazdy. Zapewniając precyzyjny napęd, mniejszą liczbę fizycznych działań wymaganych do utrzymania właściwego toru jazdy – dzięki czemu prowadzenie jest mniej wymagające (zwłaszcza w przypadku korzystania ze  sterowników specjalnych).

Maksymalna swoboda

Dzięki dużym kołom, mocnym 4-biegunowym silnikom o wysokim momencie obrotowym, zapewniającym prędkość 6, 8, 10 lub 13 km/h oraz bateriom 60 lub 80 Ah, aby zmaksymalizować zasięg, zawsze możesz podróżować pewnie z QUICKIE Q700 F.

Zaawansowana inżynieria podstawowy napędowej

SEDEO PRO - Siedzenia na zamówienie

System siedzisk SEDEO PRO łączy w sobie wysoce regulowaną i konfigurowalną ramę siedziska z doskonałym wyborem opcji podparcia, w tym szeroką gamą poduszek siedzisk i oparć SEDEO PRO dla łagodnych i średnich potrzeb klinicznych. SEDEO PRO jest bardzo wygodny w użyciu i zwiększa niezależność użytkownika w codziennym życiu.

 • Dostosuj głębokość i szerokość siedziska, kąt i wysokość oparcia, kąt podnóżka, długość podudzia, wysokość i głębokość podłokietnika oraz wysokość zagłówka. Te opcje regulacji zapewniają całkowitą elastyczność i można je wykonać szybko i łatwo, tworząc odpowiednią dla Ciebie pozycję siedzenia.

  Wszystko za pomocą jednego narzędzia pozwalającego na łatwą konfigurację w przypadku zmieniających się wymagań.

 • Odkryj nowe, elektrycznie regulowane oparcie z funkcją Anti-shear 100 mm – upewnij się, że oparcie nie przesuwa się w stosunku do Twojego ciała. Dodatkowo dostępne jest oparcie stałe lub dwie opcje oparcia odchylanego: mechaniczne oraz z siłownikami elektrycznymi.

 • Elektrycznie podnoszący i kompensujący długość podnóżek pozwala osiągnąć najlepszą pozycję. Jest dostępny w wersji z mocowaniem centralnym i odchylanymi uchwytami podnóżków (ta ostatnia jest pokazana na zdjęciu po prawej).

  Dodatkowo można również wybrać standardowe mocowanie centralne lub odchylany podnóżek o 70° oraz podnoszony ręcznie podnóżek.

 • Dla systemu siedzeń SEDEO PRO dostępna jest szeroka gama poduszek siedzisk i poduszek oparć, w tym elastyczna poduszka oparcia z regulowanymi paskami i podparciem bocznym - dla wyjątkowego komfortu i łatwego pozycjonowania.

 • Dostępnych jest wiele elementów pozycjonujących, takich jak zagłówki SEDEO i zagłówki  WHITMYER, headrests, odchylane boczne peloty klatki piersiowej, peloty ud lub podpórki kolan.

  Wszystkie elementy pozycjonujące można łatwo odchylać lub zdejmować.

 • Łatwy w obsłudze podłokietnik odchylany do tyłu zapewnia wolną przestrzeń do przesiadania. Możesz wybrać wersję zdejmowaną lub odchylaną (ta ostatnia jest pokazana na zdjęciu po prawej).

  Dostępne również: podłokietnik zdejmowany  jednosłupkowy. Wszystkie kompatybilne z 5 opcjami poduszek podłokietników.

 • SEDEO PRO oferuje doskonały wybór opcji, aby stworzyć idealne dopasowanie dla użytkownika. Z czterema typami oparcia, czterema typami podłokietników, pięcioma typami podnóżków oraz szeroką gamą poduszek siedziska i oparcia, zagłówka i opcji ustawienia. Można go łatwo dostosować do indywidualnych wymagań i szybko dostosować do zmieniających się potrzeb.

SEDEO PRO - Siedzenia na zamówienie

Sterowanie

Opatentowane programowalne przyciski QUICKIE

Zmień funkcję dowolnego przycisku joysticka na dowolne polecenie dzięki opatentowanym przyciskom programowalnym QUICKIE. Możesz też przypisać drugą (długie przyciśnięcie) funkcję do przycisków, zapewniając szybszy, prostszy i płynniejszy dostęp do często używanych funkcji bez konieczności używania joysticka.

Opatentowane programowalne przyciski QUICKIE

Umów się na pokaz QUICKIE Q700 F Sedeo Pro już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Calkowita szerokosc:640 mm
Calkowita dlugosc:Max. 1340 mm
Szerokosc siedziska:380 - 560 mm
Wysokosc siedziska:415 - 490 mm
Glebokosc siedziska:400 - 560 mm
Pochylenie siedziska:30° / 50°
Wysokosc oparcia:440 - 560 mm
Promień skrętu:735 mm
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:40 km
Wybór predkosci:6 i 8 km/h (standard), 10 i 13 km/h opcjonalnie
Akumulatory:60 Ah, 80 Ah opcjonalnie
Maksymalny kat podjazdu:
Maksymalna wysokosc kraweznika:70 mm
Elektronika:kontroler R-Net; światła i wskaźniki
Maksymalna waga uzytkownika:160 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.