SIEDZISKA, FOTELIKI / Leckey / Specjalistyczne foteliki pediatryczne

Specjalistyczne foteliki pediatryczne

Podejmując wczesną interwencję, od dzieciństwa do okresu dorosłości, doświadczony zespół projektantów i lekarzy. Leckey, we współpracy z grupą ekspertów, opracowuje atrakcyjne, innowacyjne produkty, które znacznie poprawiają jakość życia dzieci i ich rodzin.
Staramy się, aby oferowane przez nas rozwiązania, produkty i programy były jak najbardziej zaawansowane pod względem technologicznym i klinicznym, tak aby zapewniały dzieciom większą mobilność, sprawność i integrację.
Wszystkie nasze projekty przechodzą kompleksowe testy kliniczne i użytkowe przy współudziale fizjoterapeutów, specjalistów terapii zajęciowej, użytkowników i ich rodzin.
Jednocześnie prowadzimy szczegółowe badania kliniczne we współpracy z wiodącymi uczelniami i lekarzami z całego świata. Dzięki temu możemy zagwarantować, że wszystkie produkty firmy Leckey w pełni zaspokajają potrzeby kliniczne pracowników służby zdrowia oraz potrzeby społeczne użytkowników.
Jesteśmy w pełni oddani naszej misji, wizji i ambitnym celom. Pragniemy współpracować z Państwem, aby stworzyć zaprzyjaźnioną społeczność ekspertów, których łączą wspólne cele i wartości.
Dołączcie do naszej rodziny, abyśmy wspólnie mogli zmienić coś na lepsze.

LECKEY Squiggles

LECKEY Squiggles Seating System

Ultimate combination of postural seating and everyday comfort for a growing child.

LECKEY Mygo Max

LECKEY Mygo Max Seating System

Comfort, style, growth, support

LECKEY Mygo

LECKEY Mygo Seating System

The optimum pediatric postural support seating system.

LECKEY KIT

LECKEY KIT Seating System

Postural support to adolescences with complex needs

LECKEY Everyday Activity Seat

LECKEY Everyday Activity Seat Seating System

Wsparcie pozycjonowania dla dzieci, nastolatków i młodych dorosłych

LECKEY PAL

LECKEY PAL Seating System

The perfect balance of postural support and classroom practicality.

LECKEY Early Activity System

LECKEY Early Activity System Seating System

Modułowa mata wspomagająca wczesną interwencję w postawie ciała

LECKEY oferuje rozwiązania do siedzenia i pozycjonowania w trzech kluczowych obszarach, które wymagają szczególnej uwagi:

Ustawienie miednicy i stabilności miednicy

Dobre ułożenie i podparcie miednicy to podstawa prawidłowej pozycji siedzącej. Prawidłowo wyregulowany stabilizator miednicy jest ważny dla utrzymania optymalnej pozycji miednicy. W przypadku stałego upośledzenia miednicy należy dostosować podparcie miednicy do stabilnej pozycji.

Ustawienie tułowia i głowy

Zdolność do podpierania górnej części ciała za pomocą pelot tułowia i różnych rodzajów uprzęży jest niezbędna dla uzyskania zrównoważonej relacji między dobrym ułożeniem a funkcjonowaniem. Aby sprostać indywidualnym potrzebom, potrzebny jest dostosowany asortyment zagłówków.

Ustawienie nóg i stóp

Niektórzy użytkownicy prezentują pozycję siedzącą typu "windsweep", z napiętymi przywodzicielami jednej nogi i napiętymi przywodzicielami drugiej. Umożliwienie pozycji siedzącej typu "windsweep" pomaga miednicy dobrze dopasować się do modułu siedziska.