Home / Resources

Education in Motion

Przewodnik pomiarowu do oceny wózków bariatrycznych

Przewodnik pomiarowu do oceny wózków bariatrycznych

13.09.2023

Prawidłowe pomiary pomagają zapewnić użytkownikom dokładne, wspierające systemy siedzisk i wózków. Klinicyści w procesie oceny i dopasowania muszą uzyskać skuteczny zestaw pomiarów dla wszystkich rozmiarów i kształtów ciała. Poniższy dokument PDF "Bariatric Wheelchair Assessment Measuring Guide" przedstawia 17 najczęściej stosowanych pomiarów.

Czytaj dalej
Na wakacjach z Q50 R Carbon

Na wakacjach z Q50 R Carbon

29.07.2023

Zaprojektowany z myślą o wygodzie i niezawodności, Quickie Q50 R Carbon ma niską wagę 14,5 kg, składa się bardzo kompaktowo, dzięki czemu z pewnością stanie się idealnym towarzyszem podróży.

Czytaj dalej
Przewodnik doboru oparć JAY

Przewodnik doboru oparć JAY

27.07.2023

Każda osoba korzystająca z wózka jest wyjątkowa, ale istnieje proces analityczny, który pozwala dopasować odpowiedni rodzaj podparcia pleców do różnych wymagań dotyczących postawy. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem doboru oparć JAY, aby wesprzeć swoje rozumowanie kliniczne przy wyborze odpowiedniego rodzaju podparcia, a także ogólnej konfiguracji wózka.

Czytaj dalej
4 kroki do zdrowego akumulatora

4 kroki do zdrowego akumulatora

26.07.2023

Przekazanie wózka z napędem może być czasochłonne. Istnieje wiele informacji, które klienci muszą wziąć pod uwagę, aby utrzymać swoje urządzenie mobilne przez lata niezawodnego użytkowania. Pobierz ten plik PDF do wydrukowania i udostępnienia, aby upewnić się, że Twoi klienci czują się pewni, że akumulatory ich wózków są zdrowe dzięki prawidłowemu ładowaniu.

Czytaj dalej
Displaying results 1-5 (of 36)
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8  > 

WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI: WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO. NINIEJSZA STRONA INTERNETOWA (I DOKUMENTY, DO KTÓRYCH SIĘ NA NIEJ ODWOŁUJE) NIE ZAPEWNIAJĄ PORAD MEDYCZNYCH. Sunrise Medical (US) LLC („Sunrise”) nie świadczy usług lekarskich. Informacje zawarte na tej stronie internetowej (i dokumenty, do których się w niej odwołuje), w tym między innymi tekst, grafika, obrazy i opisy, służą wyłącznie celom informacyjnym i powinny być wykorzystywane jako ogólne źródło informacji dla klinicystów i dostawców w celu wykorzystania umiejętności rozumowania klinicznego w celu określenia optymalnych rozwiązań w zakresie siedzenia i mobilności dla poszczególnych pacjentów. Żaden materiał na tej stronie internetowej (ani żaden dokument, do którego się tu odwołuje) nie jest przeznaczony do wykorzystania (ani substytutu) profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia. Nigdy nie lekceważ swojego profesjonalnego szkolenia medycznego podczas udzielania porad medycznych lub leczenia z powodu czegoś, co przeczytałeś na tej stronie (lub jakimkolwiek dokumencie, do którego się tu odwołujesz). Klinicyści powinni dokładnie przejrzeć ten (i wszelkie inne materiały) i potwierdzić zawarte w nim informacje z innymi źródłami. Poleganie na tej stronie internetowej (i informacjach w niej zawartych) odbywa się wyłącznie na własne ryzyko.