Home / Resources / Lipiec 2023 / Na wakacjach z Q50 R Carbon

Na wakacjach z Q50 R Carbon

Udostepnij:

Take it offline!

This Education in Motion resource is also available as a printable PDF.

Pobierz PDF

Pobierz ten artykuł w wersji pDF do druku

Jak często można tak powiedzieć?

Zaprojektowany z myślą o wygodzie i niezawodności, Quickie Q50 R Carbon ma niską wagę 14,5 kg, składa się bardzo kompaktowo, dzięki czemu z pewnością stanie się idealnym towarzyszem podróży.  

Wykonany z wysokiej jakości ramy z włókna węglowego, Q50 R ma unikalne właściwości pochłaniania wstrząsów, aby zapewnić płynną i wydajną jazdę nawet na zewnątrz. Jako wózek z napędem na tylne koła, bezpiecznie radzi sobie z podróżami na świeżym powietrzu, zachowując stabilność podczas jazdy.  Ma również jeden z wyższych udźwigów użytkownika (136 kg) i jest wyposażony w bezszczotkowe silniki oraz niezawodną, wiodącą w branży elektronikę PG, aby zapewnić długoterminową trwałość.   

Nawet w pomieszczeniach, Q50 R ma promień skrętu 800 mm, aby poruszać się po wąskich domach i kompaktowych miejscach publicznych, takich jak muzea, cicho i dyskretnie, bez kłopotów.

Chcesz pojechać dalej? Wystarczy zabrać ze sobą opcjonalny drugi akumulator - każdy akumulator litowo-jonowy zapewnia 12 km zasięgu - co oznacza, że drugi akumulator podwaja zasięg do 24 km i z łatwością radzi sobie z wymaganiami dnia. Możesz nawet naładować własne "baterie" filiżanką kawy, korzystając z dołączonego materiałowego uchwytu na kubek!

Oznacza to, że Q50 R Carbon jest idealnym wózkiem elektrycznym do użytku na zewnątrz, nawet podczas podróży w obcych miastach i nowych środowiskach!

Lekki i wytrzymały, korpus i rama Q50 R ważą zaledwie 14,5 kg. Oznacza to, że wózek będzie lżejszy niż przeciętna torba podróżna i zajmie mniej miejsca.

Jako składany wózek elektryczny, Q50 R Carbon został zaprojektowany tak, aby idealnie pasował do bagażnika samochodu lub mógł być schowany w przedziałach pociągów lub samolotów. Standardowy pasek transportowy dodatkowo to ułatwia i staje się jeszcze łatwiejszy do podniesienia!

Q50 R Carbon oferuje większą niezależność, dostępność i opcje dla użytkowników niż kiedykolwiek wcześniej. Nawet akumulatory litowo-jonowe są zatwierdzone przez IATA do transportu lotniczego i mogą podróżować razem z Tobą w samolotach za potwierdzeniem linii lotniczej (zgodnie z instrukcją obsługi - upewnij się, że sprawdziłeś to w swojej linii lotniczej przed jakąkolwiek podróżą). Firma Sunrise Medical stworzyła etykiety podróżne, które zawierają duże "Ostrzeżenie", aby zapewnić bezpieczną obsługę, a także szczegółową etykietę informacyjną. Pomoże to zapewnić, że wszystko zostanie zabrane ze sobą na wakacje! Kliknij łącze, aby pobrać własne przywieszki podróżne do wózka | Sunrise Medical (Powerchair Travel Tags | Sunrise Medical)

Przeznaczony dla użytkowników potrzebujących łatwego w transporcie sprzętu o większym zasięgu, Q50 R Carbon jest idealnym wszechstronnym urządzeniem do użytku domowego i w podróży!

 

Pobierz ten artykuł w wersji pDF do druku

WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI: WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO. NINIEJSZA STRONA INTERNETOWA (I DOKUMENTY, DO KTÓRYCH SIĘ NA NIEJ ODWOŁUJE) NIE ZAPEWNIAJĄ PORAD MEDYCZNYCH. Sunrise Medical (US) LLC („Sunrise”) nie świadczy usług lekarskich. Informacje zawarte na tej stronie internetowej (i dokumenty, do których się w niej odwołuje), w tym między innymi tekst, grafika, obrazy i opisy, służą wyłącznie celom informacyjnym i powinny być wykorzystywane jako ogólne źródło informacji dla klinicystów i dostawców w celu wykorzystania umiejętności rozumowania klinicznego w celu określenia optymalnych rozwiązań w zakresie siedzenia i mobilności dla poszczególnych pacjentów. Żaden materiał na tej stronie internetowej (ani żaden dokument, do którego się tu odwołuje) nie jest przeznaczony do wykorzystania (ani substytutu) profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia. Nigdy nie lekceważ swojego profesjonalnego szkolenia medycznego podczas udzielania porad medycznych lub leczenia z powodu czegoś, co przeczytałeś na tej stronie (lub jakimkolwiek dokumencie, do którego się tu odwołujesz). Klinicyści powinni dokładnie przejrzeć ten (i wszelkie inne materiały) i potwierdzić zawarte w nim informacje z innymi źródłami. Poleganie na tej stronie internetowej (i informacjach w niej zawartych) odbywa się wyłącznie na własne ryzyko.