Home / Resources / Lipiec 2023 / 4 kroki do zdrowego akumulatora

4 kroki do zdrowego akumulatora

Udostepnij:

Take it offline!

This Education in Motion resource is also available as a printable PDF.

Pobierz PDF

Przekazanie wózka z napędem może być czasochłonne. Istnieje wiele informacji, które klienci muszą wziąć pod uwagę, aby utrzymać swoje urządzenie mobilne przez lata niezawodnego użytkowania. Pobierz ten plik PDF do wydrukowania i udostępnienia, aby upewnić się, że Twoi klienci czują się pewni, że akumulatory ich wózków są zdrowe dzięki prawidłowemu ładowaniu.

Najważniejsze informacje o zasobie:

  • Ładowanie akumulatora wózka w prostym, dobrze widocznym i przyjaznym dla użytkownika jednostronicowym przewodniku
  • Format PDF idealny do przesłania drogą elektroniczną lub wydrukowania
  • Kolorowe wskazówki dotyczące ładowania akumulatora, zaprojektowane tak, aby były łatwe do odczytania, nawet jeśli są wydrukowane w czerni i bieli.
  • Jasne wytyczne dotyczące tego, dlaczego regularne ładowanie ma znaczenie nie tylko dla długości podróży wózkiem z napędem elektrycznym, ale także dla utrzymania akumulatorów w dobrym stanie, aby zapobiec ich przedwczesnemu zużyciu.
  • Idealne uzupełnienie przy przekazywaniu wózka lub wizytach konserwacyjnych, wraz z instrukcją obsługi.

WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI: WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO. NINIEJSZA STRONA INTERNETOWA (I DOKUMENTY, DO KTÓRYCH SIĘ NA NIEJ ODWOŁUJE) NIE ZAPEWNIAJĄ PORAD MEDYCZNYCH. Sunrise Medical (US) LLC („Sunrise”) nie świadczy usług lekarskich. Informacje zawarte na tej stronie internetowej (i dokumenty, do których się w niej odwołuje), w tym między innymi tekst, grafika, obrazy i opisy, służą wyłącznie celom informacyjnym i powinny być wykorzystywane jako ogólne źródło informacji dla klinicystów i dostawców w celu wykorzystania umiejętności rozumowania klinicznego w celu określenia optymalnych rozwiązań w zakresie siedzenia i mobilności dla poszczególnych pacjentów. Żaden materiał na tej stronie internetowej (ani żaden dokument, do którego się tu odwołuje) nie jest przeznaczony do wykorzystania (ani substytutu) profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia. Nigdy nie lekceważ swojego profesjonalnego szkolenia medycznego podczas udzielania porad medycznych lub leczenia z powodu czegoś, co przeczytałeś na tej stronie (lub jakimkolwiek dokumencie, do którego się tu odwołujesz). Klinicyści powinni dokładnie przejrzeć ten (i wszelkie inne materiały) i potwierdzić zawarte w nim informacje z innymi źródłami. Poleganie na tej stronie internetowej (i informacjach w niej zawartych) odbywa się wyłącznie na własne ryzyko.